Strona główna » Blog » Lato w REPORTERZE to zderzenie współczesności z vintage

Lato w REPORTERZE to zderzenie współczesności z vintage

Lato w REPORTERZE to przyjemne połączenie współczesności z vintage.

Sezon rozpoczął się od setu Stars and stripes opartym na motywach flagi amerykańskiej. Sprania dające efekt słonecznego wyblaknięcia, surowe wykończenia sugerujące festiwalowe zmęczenie materiału. Kolejna letnia odsłona to orzeźwiający owocowy Sorbet. Proste, klasyczne formy odzwierciedlają niezobowiązujący wakacyjny klimat. Po soczystych kolorach nadszedł czas na Retro surf. Nostalgiczne printy, tęczowe pasy i desenie op-art. Inspirowane modą plażową lat 70tych. Znajdziecie tu łączenie mocnych kolorów i surfingowe nadruki. Linia Retro surf dostępna w salonach od 17 maja. Ostatnią letnią odsłoną będzie Demin Story – błękitno biały ponadczasowy look w ramach którego znajdziecie ubrania z lekkiego deminu. W lini nie zabraknie jeansów oraz T-shirtów z monochromatycznymi nadrukami.

Zawsze na koszulkach pojawiają się autorskie printy projektowane przez grafików REPORTERA. Dostosowane do klimatu poszczególnych lini podkreślają wyjątkowość i oryginalność ubrań.

RETRO SURF
Kolejna odsłona letniej linii marki REPORTER nawiązująca do korzeni surfingu. Zestawienie fotoprintów  z tęczowymi pasami tworzy naturalny luz plażowy, a połączenie soczystej pomarańczy z klasycznym granatem przypomina o panującej letniej aurze. Linię charakteryzują mocne sprania, desenie op-art i klasyczne surfingowe nadruki. Retro surf to linia łącząca w sobie modę plażową lat 70tych ze swobodą kultury surfingowej.

DENIM STORY
Nieśmiertelny denim w lekkiej letniej klasyce REPORTERA. Ponadczasowe zestawienie błękitu i bieli idealnie sprawdzi się w cienkich denimowych bluzkach, sukienkach i t-shirtach. Wszystko podkreślone monochromatycznymi nadrukami, nadającymi wyrazistego charakteru całej linii. W kolekcji nie zabraknie klasycznych t-shirtów, jasnych szortów i spódnic.

[nggallery id=2752]

2012-05-17T11:58:16+00:0017 maja 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: