Strona główna » Blog » LANA NGUYEN – lookbook sezon wiosna/lato 2012

LANA NGUYEN – lookbook sezon wiosna/lato 2012

Przedstawiamy pełen lookbook kolekcji Lany Nguyen na sezon wiosna/ lato 2012.

Photo: Le Thuy Duong
Model: Alicja Chruszczyk & Marlena Janeczko (United4Models)
Make-up & hair: Jarek Juźwin & Anna Rukat

Lana Nguyen to 22-letnia projektantka ubioru, która urodziła się w Wietnamie, w Hanoi. W Polsce mieszka od wielu lat, obecnie studiuje na ostatnim roku projektowanie ubioru w Łodzi. Oprócz projektowania zajmuje się także stylizacją. Pracuje dla wielu magazynów modowych, telewizji, oraz współpracuje z polskimi gwiazdami (stylizuje m.in. Nataszę Urbańską).

„Modą fascynuję się od dziecka. Wyciągałam mamie ubrania z szafy i przebierałam się przed lustrem! Zawsze zwracałam uwagę na to, w co się ubieram i jak inni ludzie dobierają sobie stylizacje na co dzień. To było tylko zamiłowanie, uzależnienie, projektowanie, przerabianie i szycie sobie ciuchów było zabawą, jednak przerodziło się to w pasję i gdy przyszedł czas na podjęcie decyzji o tym, gdzie chce iść na studia i w którą stronę chcę dalej zmierzać, wybrałam modę. Długo się zastanawiałam, czy artystyczny kierunek to dobry pomysł na studia, zawsze stawiałam przede wszystkim na dobre wykształcenie. Jak wiadomo nie jest to łatwa branża i wielu projektantów nie ma wykształcenia artystycznego. Po czterech latach uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Wiele się nauczyłam. Upewniłam się również, że trzeba robić to, co się kocha.”

Ubrania Lany Nguyen z kolekcji wiosna/ lato 2012 są już dostępne w atelier projektantki, Nowy świat 35/7 w Warszawie (przy wcześniejszym umówieniu spotkania).
Więcej informacji na http://www.facebook.com/LanaNguyenfan oraz www.lananguyen.com

[nggallery id=2282]

2012-10-11T11:46:07+00:004 stycznia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: