Strona główna » Blog » Lalaloopsy nie tylko dla dzieci!

Lalaloopsy nie tylko dla dzieci!

Są takie zabawki, które kolekcjonują i którymi bawią się całe pokolenia. Kultowe klocki, kolejki czy dziewczęco-kobiece Barbie. Takim hitem mogą stać się również… Lalaloopsy ! Nowość, która dopiero wchodzi na nasz rynek, a którą… my już dla Was mamy!

Lalaloopsy to niezwykle słodkie laleczki dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Ten niekwestionowany hit wśród zabawek dla dzieci w USA, zaczyna właśnie podbój naszego kraju.
Każda z laleczek urodziła się w wyjątkowym dniu np. w dniu Odwiedzania Bliskich albo Dniu Opowiadania Bajek, dlatego wszystkie tworzą oryginalne i nietuzinkowe postaci. Wśród ok. 20 laleczek znajdziemy np. gadatliwą kelnerkę na rolkach, marzycielską Kropkę czy wścibskie siostry Berry i Sunny. Każdej z nich towarzyszy milutki zwierzaczek np. kotek, piesek, polarny miś, zebra albo sowa.

Brzmi słodko i zachęcająco? Zatem kolejna dobra wiadomość! W naszym serwisie Dzieci ModaiJa.Pl mamy dla Was konkurs, w który do wygrania 1 zestaw z laleczką mini Lalaloopsy oraz 2 sztuki takich laleczek mini! Konkurs znajdziecie tutaj: http://dzieci.modaija.pl/konkurs-z-lalaloopsy

2018-03-14T08:45:49+00:004 grudnia 2012|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: