Lakiery hybrydowe sposobem

Lakiery hybrydowe sposobem na niezwykle trwały i piękny manicure

Lakiery hybrydowe to propozycja dla kobiet, które chciałyby cieszyć się doskonałym wyglądem paznokci, nawet przez kilka tygodni. Znając zalety tego typu produktów naprawdę trudno się dziwić, że szturmem podbiły one serca kobiet na całym świecie i sprawiły, że zadbane paznokcie nie są jedynie domeną kobiet mogących sobie pozwolić na częste wizyty w gabinetach kosmetycznych.

Trwałe lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to polimerowa odmiana znanego kobietom od lat klasycznego lakieru do paznokci. W jego składzie nie znajdziemy rozpuszczalników, wymagają one jednak utwardzenia za pomocą światła, pod lampą UV lub UV LED.

Choć skład lakierów hybrydowych różni się od tradycyjnych, nie jest jednak taki sam dla wszystkich producentów, stąd warto szukać sprawdzonych dostawców. Bardzo ważne jest, aby lakier posiadał odpowiednią konsystencję, która umożliwi jego skuteczną aplikację. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że nie powinien się on rozlewać i zalewać skórek. Trwałe lakiery hybrydowe to przede wszystkim produkty dobrych i sprawdzonych marek.

Szukając produktów wysokiej jakości, warto odwiedzić stronę polskiego producenta lakierów hybrydowych Polish Hybrid: http://polishhybrid.pl/, gdzie znaleźć można szeroki wybór różnorodnych odcieni. Dodatkową zaletą jest fakt oferowanych przez producenta kolekcji na różne okazje, dzięki czemu problem wielu kobiet, czy dany kolor pasuje np. do pracy, zostaje automatycznie rozwiązany.

Zalety lakierów hybrydowych

Wśród zalet tego typu lakierów wymienia się przede wszystkim:

  • trwałość (tak jak zostało to już powiedziane wcześniej, manicure hybrydowy to trwałość nawet do 3 tygodni!)
  • połysk,
  • odporność (dobrze nałożony lakier hybrydowy zapobiega powstawaniu nieestetycznych odprysków),
  • szeroki wybór nasyconych kolorów (lakiery hybrydowe charakteryzują się zdecydowanie mocniejszą pigmentacją niż lakiery tradycyjne),
  • umożliwiają wykonanie nawet najbardziej fantazyjnego manicure,
  • umożliwiają posiadanie mocnych i długich paznokci.

Mówiąc o zaletach lakierów hybrydowych, a przede wszystkim ich trwałości trzeba sobie jasno powiedzieć, że zależy ona nie tylko od samego lakieru, ale także od kondycji naturalnej płytki paznokcia. Kolejnym ważnym elementem jest charakter wykonywanej pracy — częste moczenie rąk czy codzienny kontakt z chemią domową wymaga ochrony dłoni, poprzez stosowanie rękawiczek.

Wiele kobiet obawia się lakierów hybrydowych, ponieważ słyszało wiele negatywnych opinii o rzekomym uszkadzaniu płytki paznokcia, nie ma to jednak wiele wspólnego z prawdą, a uszkodzenia są najczęściej efektem nieodpowiedniego usuwania lakieru. Samo zdejmowanie lakieru nie jest procesem trudnym i można go spokojnie wykonać samemu w domu, wymaga jednak czasu i niestosowania metod mechanicznych.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również