Strona główna » Blog » Lady Gaga wnętrzarstwa – Antonio Ballatore

Lady Gaga wnętrzarstwa – Antonio Ballatore

W jesiennej ramówce kanału Club TV nie zabraknie ekstrawaganckich pomysłów na urządzanie wnętrz. Zaprezentuje je, nazywany Lady Gagą wnętrzarskiego designu, Antonio Ballatore. Od 3 listopada w weekendy o godzinie 11.00, a od 8 listopada w dni powszednie o godzinie 13.00 na Club TV oglądać będzie można dwa kolejne sezony programu „Antonio Cię urządzi”.

Antonio jest niewątpliwie jednym z najbardziej niekonwencjonalnych projektantów. W każdym odcinku swojego programu przesuwa granice współczesnego wzornictwa i zaprasza do współpracy nieszablonowych artystów: grafficiarzy, dmuchaczy szkła czy metaloplastyków, z których pomocą realizuje swoje zakręcone projekty. W programie „Antonio Cię urządzi” pokazane zostaną nieszablonowe aranżacje – w domach, biurach, wszelkich wnętrzach o bezbarwnym wystroju, które desperacko potrzebują interwencji projektanta. Celem Antonia jest to, by każde, nawet najmniej funkcjonalne i pozbawione wyrazu miejsca, przekształcić w wygodne i atrakcyjne designersko przestrzenie.

Antonio Ballatore dorastał w domu pełnym sztuki, ponieważ jego rodzice byli artystami. Można zatem powiedzieć, że był niejako skazany na pracę w artystycznym zawodzie. Wykazać mógł się zarówno w trakcie swoich koncertów, jak i wtedy gdy przygotowywał scenografie do sesji zdjęciowych Annie Leibovitz i Davida LaChapell. Teraz eksperymentuje we wnętrzarstwie i idzie mu to znakomicie!

Sezon 1. programu „Antonio Cię urządzi” od 3 listopada w weekendy o godzinie 11.00, sezon 2. od 8 listopada w dni powszednie o godzinie 13.00 tylko na kanale Club TV!

2018-03-14T08:53:27+00:002 listopada 2012|Styl|

Może zainteresuje Cię również: