Strona główna » Blog » La Robe – nowa, polska marka odzieżowa dla kobiet

La Robe – nowa, polska marka odzieżowa dla kobiet

Ubrania La Robe są inspirowane są latami pięćdziesiątymi i sześćdziesiątymi XX wieku, kiedy moda podkreślała sylwetkę, a kobiety nosiły sukienki i spódnice akcentujące ich indywidualny styl. Modzie towarzyszyła dbałość o detal i jakość. Nasza firma pragnie przenieść klientów w czasie, ofiarowując ubrania w stylu „retro” dostosowane do wymagań współczesnych kobiet.

Kolekcje La Robe szyte są w krótkich seriach, co gwarantuje ich unikalność oraz staranność. Ubrania szyte są w Polsce z tkanin o wysokiej jakości, głównie szlachetnych jedwabi i wełen. Na każdym etapie realizacji kolekcji twórcy dokładają wszelkich starań w doborze kroju, kolorystyki, dodatków i wykończenia poszczególnych modeli. O wyjątkowości ubrań La Robe decyduje także ich fason respektujący kobiecą sylwetkę.

Pierwsza kolekcja La Robe to sukienki, komplety, spódnice i bluzki. Ubrania, które można założyć na wyjątkowe okazje i do pracy. Klasyczne kroje ubrań o wysokiej jakości wykonania pozwalają na różnorodność stylizacji. Bo przecież klasyka zawsze jest w modzie.

Kolekcja jesień/zima 2012/13 oferuje ubrania w stonowanych jesiennych barwach- śliwki, szarości, beży i brązów, odpowiednich na eleganckie wyjścia oraz sukienki w kolorach purpury i złota na nadchodzący czas Sylwestrowej zabawy.

[nggallery id=3753]

Odzież- La Robe
Foto- Aleksandra Szewczul
Model- Katarzyna Durka

2012-11-14T04:50:39+00:009 listopada 2012|Moda|