Strona główna » Blog » la Robe lookbook

la Robe lookbook

la Robe to nowa marka odzieżowa skierowana do kobiet kochających klasykę i elegancję. Czerpie ona inspiracje ze stylu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych minionego wieku, kiedy kobiety nosiły sukienki i spódnice a strój podkreślał piękno ich sylwetki. Kiedy jakość i dbanie o detale była priorytetem a ubrania dzięki ponadczasowej formie mogły służyć przy wielu okazjach.

Ubrania szyte są w krótkich seriach z wykorzystaniem wysokiej klasy włoskich materiałów. Wszystkie rzeczy produkowane są w Polsce w oparciu na doświadczeniach najlepszych polskich specjalistów. Dostępne są na stronie saltandpepper.pl

Założycielką i projektantką w la Robe jest Olga Pollak – Olcha z wykształcenia architekt wnętrz, absolwentka warszawskiej ASP, kolekcjonerka starych żurnali, kochająca dawne filmy i szyjąca w wolnych chwilach ubrania, w których przeszłość łączy się z teraźniejszością. Z tej pasji powstała marka la Robe, która chce zaoferować swoim klientkom ubrania w stylu retro dostosowane do współczesnych potrzeb. Ubrania, w których ponadczasowy design łączy się z nowoczesnych i starannym wykończeniem. Ubrania podkreślające kobiecą, romantyczną naturę, sprawiające że każda kobieta poczuje się w nich elegancka i wyjątkowa.

[portfolio_slideshow slideheight=900]

Fotograf:: Anna Starkey
Modelka:: Natalia Ornatowska

2018-03-14T09:10:04+00:0015 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: