Strona główna » Blog » Kwiaty jak malowane w kolekcji Gatta Galleria Fantasia

Kwiaty jak malowane w kolekcji Gatta Galleria Fantasia

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak tatuaż. Bardzo zmysłowy, eteryczny i kobiecy. Delikatnie zdobią damską łydkę. Gdy jednak bliżej się przyjrzymy dostrzegamy, że kwiaty nie są malowane na ciele, a na cienkiej rajstopie. To nowa propozycja z kolekcji Gatta Galleria Fantasia, która będzie hitem wiosny i nadchodzącego lata.

Kwiatowe wariacje są trendem obecnym w modzie w każdym sezonie. Po wszechobecnych geometriach, naszywanych aplikacjach czy też motywach zwierzęcych, klasyczne i delikatne kwiaty wracają do łask. Tym razem ich kolor jest stonowany, a one same jakby malowane na powierzchni tkaniny, nawiązujące do klimatu folk oraz utrzymane w tematyce dalekiej Japonii. Dokładnie takie modele pojawiają się w nowej kolekcji Gatta Galleria Fantasia.

„Kwiaty to trend, który zarówno w światowych kolekcjach, jak i propozycjach Gatta Galleria Fantasia pojawia się niemal co sezon. To niezawodny wzór, bardzo kobiecy, lekki. Jednak na tę wiosnę i lato proponujemy paniom całkowitą nowość – pojedyncze kwiaty malowane na rajstopie, przypominające raczej freski niż wyraźne printy” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

W tym sezonie kwiaty, kolory, motywy w kolekcji Gatta Galleria Fantasia są bardziej stonowane. Na cielistych, cienkich rajstopach pojawiają się pojedyncze czerwone i niebieskie maki, które wyglądają jakby były malowane akwarelami. Wzory są bardzo delikatne, subtelne, ale przede wszystkim kobiece. Doskonale wpisują się w tendencje sezonu, który nie dopuszcza miksowania wzorów czy ich przesytu.

Najnowsze propozycje Gatta to doskonały wybór dla prawdziwych romantyczek, które nie lubią wyzywających wzorów i stylizacji.

Kwiatowe modele z kolekcji Gatta Galleria Fantasia dostępne są w cenie 19,90 zł.

2018-03-14T09:46:52+00:0019 kwietnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: