zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kwiatki, bratki i stokrotki

Kwiatki, bratki i stokrotki

Co roku kreacje jesienne zaczynają pojawiać się w sklepach na początku lipca mimo, że w upalne dni nie spieszymy się z kupowaniem grubych, brązowych czy pomarańczowych swetrów. Firma Wola – polski producent rajstop i skarpet – postanowiła pokazać część swojej kolekcji dla dziewczynek, abyśmy mogli zorientować się w trendach dla dzieci na nadchodzące miesiące.

„Jesienne kolekcje damskie są z reguły mniej barwne niż propozycje na wiosnę. Stroje dziecięce rządzą się jednak nieco innymi prawami, dlatego Wola oferuje dla dziewczynek radosne motywy kwiatowe. Jesienią rozszerzamy paletę kolorystyczną oraz proponujemy kilka nowych wzorów najpiękniejszych kwiatów” – powiedziała Agnieszka Dembska Marketing Manager Wola.

W jesiennej kolekcji marki Wola można znaleźć piękne wzory kwiatowe, idealnie pasujące do gładkich sukienek i spódniczek. Moda na motywy kwiatowe trwa nieprzerwanie od kilku sezonów, zarówno w wersji „dorosłej”, jak i dla dziewczynek. Oferta kolorystyczna z każdym rokiem rozszerza się i dopasowuje do obowiązujących trendów.

Motywy kwiatków, bratków i stokrotek doskonale komponują się z gładkimi tkaninami. Nawiązując do mody kobiecej, w najnowszej odsłonie pojawią się nowe, intensywne, przyciągające wzrok jesienne kolory, takie jak żółć, czerwień, fiolet czy pomarańcz. Wola rozjaśnia barwy, które są popularne w jesienne słoty. Kolory spadających liści ubarwiane są motywem różowych, błękitnych czy żółtych kwiatów.

[nggallery id=1490]

Rajstopy Woli dostępne są w rozmiarach od 56 cm do 146 cm wzrostu, ceny rajstop i wahają się od 8 zł do 10 zł.

2011-07-17T13:44:34+01:0017 lipca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: