Strona główna » Blog » Kuracja regenerująca włosy

Kuracja regenerująca włosy

Kosmetyki do włosów w profesjonalnej szwedzkiej formuje ze świata REF Professional Haircare to gwarancja jakości, a przede wszystkim wyjątkowy prezent, którym podczas Dnia Kobiet, możesz przyjemnie zaskoczyć niejedną z Pań. REF na Dzień Kobiet szczególnie poleca doskonały zestaw do regeneracji włosów, doskonały dla zmęczonych po zimie włosów, któremu nie oprze się żadna kobieta.

LEAVE IN TREATMENT / 532 / Serum z proteinami jedwabiu
Intensywnie regenerujące serum z proteinami jedwabiu dla włosów suchych pozbawionych wigoru i blasku. Już kilka kropel preparatu pozwala zregenerować uszkodzone włókna i rozdwojone końcówki. Serum nadaje witalność i strukturę, dzięki której włosy błyszczą zdrowiem i pięknie się układają.

ARGAN OIL / 550 / Olej arganowy
Cudowny olejek Arganowy- zwany olejkiem młodości ma wręcz zbawienne działanie na suche splątane i elektryzujące się włosy. Wydobywany jest z nasion  drzewa Argan w środowisku wolnym od zanieczyszczeń. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E przenika w głąb włosa i spektakularnie go nawilża.

TREATMENT / 551 / Terapia dla włosów odwodnionych
Intensywnie regenerująca maska do włosów suchych i zniszczonych. Głęboko wnika we włosy odbudowując ich strukturę. Odżywcza terapia, która dodaje włosom sprężystości i blasku.

2018-03-14T11:44:03+00:003 marca 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: