Strona główna » Blog » Kuracja przyspieszająca wzrost włosów na bazie olejów – Hollywood Beauty Castor Oil

Kuracja przyspieszająca wzrost włosów na bazie olejów – Hollywood Beauty Castor Oil

Kobiety marzą o długich i pięknych włosach, jednak często natura nie jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Rozwiązania są dwa – albo przedłużanie włosów, albo pielęgnacja produktem, który przyspieszy ich wzrost. Warto szukać rozwiązań naturalnych, takich jak Hollywood Beauty Castor Oil. Jak to działa?

Skuteczne produkty przyspieszające wzrost włosów to rzadkość. Wśród treściwych masek zdecydowanie króluje Castor Oil od marki Hollywood Beauty, który łączy w sobie działanie naturalnych olejków roślinnych i składników dodatkowych. To olejkowa kuracja przyspieszająca wzrost włosów, która zawiera:

olejek rycynowy – najlepszy olejek na porost włosów,
olejek migdałowy – wzmacniający olejek o działaniu antyoksydacyjnym,
olejek jojoba – naturalny olejek nawilżający i łagodzący podrażnienia,
olejek szafranowy – składnik bogaty w kwasy omega-6,
olejek kakaowy – masło roślinne wygładzające i dodające miękkości.

Ze względu na takie składniki olejek Hollywood Beauty Castor Oil jest uwielbiany przez kobiety, które szukają naturalnego wsparcia dla osłabionych i przerzedzonych włosów. Wmasowany w skórę głowy przed myciem włosów działa od cebulek, dzięki czemu odżywia i stymuluje włosy od środka. Jeśli na masaż głowy poświęcimy dłuższą chwilę, olejek łatwiej się wchłonie, ponieważ pobudzamy w ten sposób mikrokrążenie skórne. To właśnie sekret skutecznego działania Castor Oil – trafia w punkt i stymuluje od środka.

Kuracja idealna?

Produkt nie jest drogi, jednak sporą część konsumentów może odstraszyć fakt, że zawiera olej z tłuszczu norek. Producent zapewnia, że jest on pozyskiwany bez szkody dla zwierząt, ale mimo wszystko nie każdy toleruje kosmetyki ze składnikami odzwierzęcymi. Może przeszkadzać również fakt, że Hollywood Beauty Castor Oil to bardzo gęsta maska do włosów, którą trudno równomiernie zaaplikować na skórę głowy, a nałożona na włosy nie daje się łatwo zmyć.

Olejek do włosów Hollywood Beauty Castor Oil można kupić online w niemal każdej drogerii internetowej. Użytkowniczki uwielbiają go za wydajność.

2017-11-13T14:35:37+00:0013 listopada 2017|Kosmetyki|