zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kupuj z kartą seniora

Kupuj z kartą seniora

Carrefour Polska, jako pierwsza sieć w Polsce, wprowadza do swoich hipermarketów Kartę Seniora, dzięki której klienci powyżej 60 roku życia w każdy wtorek będą mogli uzyskać do 10% rabatu na zakupy.

Karta Seniora dostępna będzie w 87 sklepach sieci, tj.: we wszystkich hipermarketach Carrefour i dwóch supermarketach Carrefour Market, które są objęte programem (sklepy w Warszawie, przy ul. Światowida 18 oraz ul. Powsińskiej 31). Z nowej karty będzie można korzystać już od 31 maja br. Podobnie jak dotychczas, akcja Dzień Seniora obowiązywać będzie w każdy wtorek. Wszyscy klienci, którzy przekroczyli 60. rok życia i w jednym ze sklepów biorących udział w akcji dokonają tego dnia zakupów za co najmniej 50 zł, otrzymają przy kasie e-kupon o wartości sięgającej do 10% wydanej kwoty. Otrzymane e-kupony zastąpią dotychczasowe bony towarowe Carrefour. Maksymalna wartość e-kuponów, które klient może otrzymać podczas jednorazowych zakupów wynosi 300 zł. Rabat dotyczy większości artykułów*. Przy następnych zakupach klient zapłaci mniej o kwotę podaną na e-kuponie rabatowym. Dzięki Karcie Seniora zakupy ze zniżką będą szybsze i łatwiejsze.

Zapisy na Kartę Seniora będą prowadzone w sklepach Carrefour już od 24 maja. Do 28 czerwca można będzie otrzymywać jeszcze bony towarowe Carrefour na wcześniejszych zasadach Dnia Seniora, ale po 28 czerwca, w każdy następny wtorek, uzyskanie zniżki będzie możliwe tylko z Kartą Seniora.

„Akcję Dzień Seniora prowadzimy w Carrefour już od 2009 r. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, postanowiliśmy wprowadzić zmiany, pozwalające seniorom na jeszcze wygodniejsze dokonywanie zakupów ze zniżką sięgającą do 10%. Już od 24 maja każda osoba powyżej 60 roku życia będzie mogła bezpłatnie wyrobić sobie Kartę Seniora, która umożliwi drukowanie zniżkowych e-Kuponów bezpośrednio przy kasie. Dzięki tej zmianie zakupy w Carrefour staną się jeszcze wygodniejsze – przede wszystkim klienci zaoszczędzą czas, jaki do tej pory poświęcali na pozyskanie bonów w Punktach Obsługi Klienta” – mówi Robert Noceń, członek zarządu i dyrektor marketingu Carrefour Polska.

Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 lat i zgłosi się do Punktu Obsługi Klienta w dowolnym hipermarkecie Carrefour lub jednym z dwóch warszawskich supermarketów Carrefour Market, które są objęte programem (sklepy mieszczące się przy ul. Światowida 18 oraz ul. Powsińskiej 31) i wypełni formularz. Raz wyrobiona Karta Seniora, będzie obowiązywała we wszystkich sklepach Carrefour objętych akcją.

Do tej pory, aby wziąć udział w promocji należało po zrobieniu zakupów zgłosić się z paragonem i dowodem tożsamości do Punktu Obsługi Klienta. Dzięki wprowadzeniu Karty Seniora, klienci będą otrzymywać e-kupony przy stanowisku kasowym, zaraz po zeskanowaniu karty i zapłaceniu za zakupy. Otrzymane e-kupony można będzie zrealizować we wszystkie dni tygodnia, w każdym supermarkecie i hipermarkecie Carrefour na terenie całego kraju. Wartość e-kuponów uzależniona jest od kwoty wydanej na zakupy**:

* Wykluczenia zgodnie z prawem: papierosy, alkohol i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym
się do napoju alkoholowego, preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Dodatkowe wykluczenia: produkty dużego AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, okapy – dotyczy tylko Sklepu Targówek, Warszawa, ul Głębocka 15), paliwa, doładowania telefoniczne pre-paid, płatności dokonywane w kasach w ramach programu „Twoje Rachunki”.

** e-Kupon rabatowy można wykorzystać przy kolejnych zakupach w każdy dzień tygodnia. Rabat naliczany jest od wydanej kwoty, po uwzględnieniu wszystkich rabatów – np. e-kuponów z poprzednich zakupów. Przy realizacji e-kuponu również należy okazać Kartę Seniora.

2018-03-14T11:14:23+01:0024 maja 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: