Kup T-shirt – nakarm zwierzaka za 2 złote!

Strona główna » Blog » Kup T-shirt – nakarm zwierzaka za 2 złote!

Kup T-shirt – nakarm zwierzaka za 2 złote!

Specjalnie dla portalu Zpazurem.pl projektantka marki Chaos, Marta Boliglova zaprojektowała w swojej najnowszej kolekcji Noir ekskluzywne koszulki z prozwierzęcymi hasłami, a 15 procent dochodu z ich sprzedaży nakarmi zwierzaki w schronisku w Korabiewicach. Inicjatywę wspiera redaktor naczelna portalu Zpazurem.pl Agnieszka Szulim, a do akcji dołączyły Natalia Siwiec i Sylwia Nowak.

Na koszulkach zaprojektowanych przez Chaos by Marta Boliglova dla portalu Zpazurem.pl widnieją hasła: „Respect, Love, Pamper” czyli „szanuj, kochaj, pieść” oraz „Respect parents, Glorify God and don’t hurt animals”- „Szanuj rodziców, wielb Boga i nie krzywdź zwierząt”. T-shirty mają modny, oversize’owy krój i pasują zarówno do stylizacji w stylu glamrock oraz do codziennego, sportowego stroju. Podczas sesji zdjęciowych modelki udowodniły że w T-shircie do twarzy będzie każdemu! Masz ochotę sprawdzić, jak wyglądałabyś w tak unikatowej bluzce? Już teraz koszulki można zakupić w butiku na stronie: www.zpazurem.pl

Koszulka „z pazurem” może stać się nieodłączną częścią garderoby odważnych dziewczyn i kobiet , które poprzez jej zakup wniosą swoją kontrybucję na rzecz zwierząt i wsparcia akcji schroniska w Korabiewicach pod hasłem „Nakarm zwierzaka za 2 złote”.

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Sylwia Nowak

Sylwia Nowak

Zdjęcia: Łukasz Ratajak, Tomasz Zienkiewicz/ Studio Bizzare
MUA, fryzury- Magdalena Pieczonka, Monika Mitraszewska
Stylizacja: Marta Boliglova/ Chaos by Marta Boliglova
Produkcja: ESPR Ewa Siedlecka

2018-03-14T07:56:44+00:0026 października 2013|Gwiazdy, Hot or Not|

Może zainteresuje Cię również: