Strona główna » Blog » Ktoś tu się będzie wstydził!

Ktoś tu się będzie wstydził!

Przyczyny zdrady bywają rozmaite. Psychoterapeuci uważają, że skłonność do niewierności może wynikać z niskiej samooceny i potrzeby podniesienia własnej wartości. Mężczyźni często za główny powód zdrady podają niezaspokojenie uczuciowe w stałym związku. Kobiety nierzadko decydują się na „skok w bok” z zemsty. A jakie są skutki posiadania kochanków? Pokaże to 11. sezon serialu dokumentalnego „Zdrada”, który będzie nadawany od 1 marca w dni powszednie o godzinie 21.00

W 11. sezonie „Zdrady”, serialu, w którym romanse i miłosne tajemnice wychodzą na światło dzienne, wysyłany jest jasny komunikat: każda niewierność może wyjść na jaw! Co gorsza, może to nastąpić przed kamerami i wtedy wstyd jest podwójny. To dobra przestroga dla tych, którzy wahają się, czy nie nawiązać romansu, jak i skarbnica dobrych uwag dla tych, którzy wątpią w wierność swoich partnerów.

Prezenter telewizyjny i dawny hollywoodzki aktor, Tommy Grand, wraz z zaufanym zespołem prywatnych detektywów żądnych skandalu zrobią dosłownie wszystko, aby mieć na oku swoich podejrzanych. Zakradną się do ich domów i biur, zainstalują ukryte kamery i będą obserwować postęp wydarzeń.

Jeśli uda się złapać podejrzanego na gorącym uczynku, Tommy i jego zespół pokazują materiał dowodowy swojemu klientowi – często w miejscu publicznym – jeszcze zanim dojdzie do konfrontacji z niewiernym partnerem. Włączcie kanał CBS Reality i zobaczcie sami – zrobi się naprawdę gorąco!

[nggallery id=4336]

11. sezon serialu dokumentalnego „Zdrada” od 1 marca w dni powszednie o godzinie 21.00 na kanale CBS Reality!

2013-03-03T13:19:06+00:003 marca 2013|Psyche, Świat Kobiet, Związki|

Może zainteresuje Cię również: