Strona główna » Blog » Kto jest „Hot”, a kto „Not”?

Kto jest „Hot”, a kto „Not”?

Ruszyły castingi do najnowszej, jeszcze gorętszej edycji programu „Hot or Not”, którego premiera już tej wiosny na antenie Viva Polska. Stacja zaprasza do udziału w programie wszystkich młodych i pięknych, którzy nie boją się zaprezentować i potrafią rozpalić kamerę do czerwoności.

Kultowy program „Hot or Not” powraca na antenę Viva Polska z czwartą edycją. Jury, złożone z gwiazd polskiego show-biznesu po raz kolejny wybierze najgorętszy duet spośród grona osób, biorących udział w programie. Szczęśliwi wybrańcy odpowiedzą na czasem podchwytliwe pytania surowych i nieprzewidywalnych sędziów, którzy będą ich poddawać rozmaitym zadaniom. Czy uda im się podnieść temperaturę w studio?

Wygrana w programie „Hot or Not” zagwarantuje uczestnikom tytuł: „Najgorętszej dziewczyny” i „Najgorętszego chłopaka” a także nagrodę pieniężną.

Wszystkich tych, którzy nie boją się konfrontacji, są odważni, pewni siebie i swojej wyjątkowości – Viva Polska zaprasza do udziału w castingu. Aby wziąć udział w konkursie, należy nadesłać dwa zdjęcia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie . Zgłoszenia można nadsyłać do końca lutego.

2018-03-14T10:03:39+00:0029 stycznia 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: