Strona główna » Blog » Krenig wprowadza kolekcję Young

Krenig wprowadza kolekcję Young

Marka galanterii skórzanej Krenig wprowadza do swojej oferty nową linię produktów skierowaną do osób preferujących młodzieżowy, casualowy styl.

Brand  Krenig  był do tej pory kojarzony głównie z eleganckimi skórzanymi dodatkami biznesowymi i luksusowymi, takimi jak portfele z egzotycznych skór. Jednak odpowiadając na potrzeby konsumentów firma zdecydowała się poszerzyć asortyment również o casualowe propozycje. Dostępna od czerwca nowa linia o nazwie Young będzie składała się z 5 modeli portfeli ze skóry bydlęcej o różnej strukturze i sposobie garbowania i stylizacji. Projektanci kolekcji inspirowali się decopauge’m, modnym stylem vintage i Dzikim Zachodem. W wykończeniach galanterii znajdziemy takie smaczki, jak:  przetarcia, barwne nadruki, różnego rodzaju tłoczenia, ozdobne przeszycia i elementy w kontrastowych kolorach. Portfele będą dostępne w czerni, różnych odcieniach brązu i szarości oraz po raz pierwszy w kolorze białym.

Kolekcja powstała z myślą o odbiorcy poszukującym nowoczesnych form, ceniącym oryginalność wzornictwa, ale również klasyczną, wysoką jakość skóry naturalnej. Portfele dostępne będą w dobrych salonach galanteryjnych na terenie całego kraju.

2018-03-14T09:40:09+00:0024 maja 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: