Strona główna » Blog » Krenig na targach Rema Days 2012

Krenig na targach Rema Days 2012

Już od 1 do 3 lutego, podczas targów Reklamy i Poligrafii Rema Days 2012, będzie można zapoznać się z najnowszą, przygotowaną specjalnie na tę okazję, biznesową kolekcją ekskluzywnej galanterii skórzanej marki Krenig.

Firma Krenig wystawi się na targach Rema Days z ofertą galanterii skórzanej dedykowaną agencjom reklamowym i klientom biznesowym. Zwiedzający będą mogli obejrzeć kolekcję, poznać warunki współpracy i zapoznać się z najnowszym katalogiem produktów B2B.

Krenig działa w branży galanterii skórzanej już od dwudziestu lat sygnując swym logo galanterię najwyższej jakości.  Obecnie firma jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów eleganckich dodatków ze skór naturalnych na terenie Polski. Precyzja wykonania i szczegółowa selekcja użytych materiałów gwarantują długotrwałą jakość produktów.

Wszystkie skóry są przygotowywane we włoskich garbarniach słynących z wyrobu doskonałych surowców do produkcji luksusowej galanterii. Wyjątkiem jest skóra płaszczki, która pochodzi z Tajlandii i tam jest garbowana. Wszystkie wzory tworzone są przez projektantów firmy Krenig, którzy czerpią inspiracje z aktualnych trendów mody. Jednak firma jest również otwarta na propozycje klientów biznesowych, biorąc pod uwagę ich potrzeby.

Zachęcamy do odwiedzenia targów i stoiska marki Krenig na targach Rema Days w Warszawie.

2018-03-14T10:04:32+00:0029 stycznia 2012|Biznes, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: