Strona główna » Blog » Krem/serum na zmarszczki – na co zwrócić uwagę?

Krem/serum na zmarszczki – na co zwrócić uwagę?

Czy wiesz, że Twoja skóra zaczyna się starzeć już od 25. roku życia? Na tym etapie większość kobiet nie zwraca jednak na to uwagi i delektuje się młodością. Skórę zaczynamy określać jako dojrzałą po przekroczeniu magicznego progu 45 lat. To właśnie w piątej dekadzie życia dzieje się najwięcej, jeśli chodzi o zmiany i starzenie się naszej skóry. U większości kobiet zegar biologiczny zwalnia, co widoczne jest w postaci gorszej przemiany materii i wolniejszej regeneracji skóry, zmniejszenia jej zwartości czy słabszego odnawiania się komórek naskórka. Wszystkie te zmiany widoczne są gołym okiem i niezbędna staje się profesjonalna pielęgnacja.

Krem i serum na zmarszczki – Twoi sprzymierzeńcy

W trosce o starzejącą się skórę musisz zwrócić szczególną uwagę na elementy codziennej pielęgnacji. Nie możesz poprzestać na myciu twarzy i nawilżaniu skóry zwykłym kremem nawilżającym. Skóra, która się starzeje, wymaga specjalistycznej opieki. Krem czy serum, bogate w odpowiednie składniki, staną się Twoimi sprzymierzeńcami. Pamiętaj, by zawsze dopasowywać rodzaj pielęgnacji do wieku. Nie jest to trudne, ponieważ niemalże każdy krem czy serum przeciwzmarszczkowe posiadają dokładne oznaczenie wieku osób, dla których są przeznaczone. Nie lekceważ odpowiednio wyposażonej kosmetyczki i starannej pielęgnacji. Brak interwencji z Twojej strony sprawi, że skóra bardzo szybko się zestarzeje, a zmiany na twarzy czy innych partiach ciała będą jeszcze bardziej widoczne.

Akcja nawilżenie oraz dostarczanie odpowiednich składników

Każda skóra, która weszła już w etap starzenia się i jest skórą dojrzałą, potrzebuje odpowiednich składników oraz skutecznego nawilżenia. Dzięki bogatej ofercie kosmetyków, działania mające pozytywny wpływ na Twoją cerę nie są już wyzwaniem. Jaki krem lub serum na zmarszczki wybrać, aby cieszyć się poprawą wyglądu, jędrności oraz elastyczności skóry? Skup się przede wszystkim na cennych składnikach i profesjonalnych produktach. Na uwagę zasługują z pewnością retinol, kolagen czy ATP, który stymuluje krążenie w skórze i przyspiesza proces odnowy komórkowej. Pożądanym składnikiem jest również kwas hialuronowy, który bardzo dobrze nawilża oraz regeneruje skórę po różnorodnych zabiegach.

Wszystkie te pożądane i potrzebne skórze dojrzałej składniki znajdziesz w produktach marki Sesderma. Z powodzeniem możesz postawić na linię kremów albo serum przeciwzmarszczkowych Atpses, Btses czy Fillderma One, przeznaczonych dla skóry potrzebującej natychmiastowego wypełnienia nawet bardzo głębokich zmarszczek. W przypadku skóry dojrzałej krem przeciwzmarszczkowy, bogaty w cenne składniki, to absolutna podstawa codziennej pielęgnacji. Poprawa napięcia, nawilżenia, jędrności czy elastyczności i wyglądu skóry jest możliwa dzięki tego typu profesjonalnym produktom, dostępnym na wyciągnięcie ręki. Nie lekceważ doboru właściwego kremu czy serum. Skup się wyłącznie na najlepszych rozwiązaniach, które przyniosą oczekiwane efekty!

2017-10-31T12:22:41+00:0031 października 2017|Porady|