Strona główna » Blog » Krem White Exception

Krem White Exception

Oxynergy Paris proponuje innowacyjną linię kosmetyków wybielających White Exception, które przeznaczone są do wybielania i redukcji rozwoju plam pojawiających się na skórze wraz z wiekiem.

Krem White Exception na dzień, oprócz właściwości wybielających, również odżywia, chroni i nawilża skórę. Stanowi doskonały środek zapobiegawczy starzeniu się skóry, dzięki komponentom takim, jak wektorowa fenyloalanina, liposomy arbutyny, kwas linolowym, glutationem czy ekstraktami pochodzenia naturalnego. Receptura wzbogacona są w czynnik natleniający- Oxygenation factor, co pozwala na dotlenienie skóry i dostarczenie jej energii, to z kolei opóźnia procesy starzenia.

Kosmetyk zawiera naturalny enzym stymulujący eliminację martwych komórek i najbardziej zewnętrznych warstw skóry odpowiedzialnych za pigmentację. Pozwala to na uzyskanie szybszych efektów i bardziej miękkiej skóry. Krem na dzień zawiera też czynnik SPF 20, który jest filtrem mineralnym, zapewniającym ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Krem White Exception na dzień, Oxynergy Paris
159 zł, 50 ml

2018-03-14T10:19:45+00:0017 listopada 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: