Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea - ModaiJa

Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea

Strona główna » Blog » Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea

Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea

Intensywny Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea marki Shealife to naturalny kosmetyk stworzony na bazie masła shea – składnika znanego ze swoich nawilżających właściwości. Masło Shea jest stosowanym od ponad tysiąca lat wyjątkowym, naturalnym kosmetykiem, poprawiającym urodę i kondycję skóry.

Dzięki niemu krem marki Shealife świetnie pielęgnuje skórę suchą i przesuszoną, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Masło shea działa też ujędrniająco – uelastycznia skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Drugi składnik kremu Shealife – Olejek pochodzący z owoców dzikiej róży jest natomiast bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), niezbędne w walce z wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do starzenia się skóry. Krem pomaga też redukować blizny po wypryskach na twarzy oraz przebarwienia.

Krem do Twarzy z Olejku z Dzikiej Róży i Masła Shea marki Shealife to produkt naturalny, dlatego sprawdzi się podczas pielęgnacji skóry wrażliwej, ponieważ nie zawiera sztucznych składników, substancji zapachowych, konserwantów oraz steroidów.

Produkt można kupić na stronie www.WiecejNizEko.pl. Cena detaliczna: 55zł.

2018-03-14T09:46:57+00:00 19 kwietnia 2012|Kosmetyki|