Strona główna » Blog » Krem do twarzy na dzień Garden of Eden Noni Care

Krem do twarzy na dzień Garden of Eden Noni Care

Większość z nas lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i korzystać z letniego słońca. Jednak delikatna skóra twarzy, latem  często  staje  się  przesuszona,  podrażniona i pojawiają się na niej posłoneczne przebarwienia. Noni Care opracowało lekki krem do twarzy na dzień z linii Garden of Eden.

Ochronny kosmetyk z filtrami UV chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dzięki zawartości silnie nawilżającego soku z owocu Noni, zapewnia skórze ochronę przed wysuszeniem i wzmacnia naturalne procesy odbudowy oraz utrzymanie płaszcza wodno-lipidowego skóry. Kosmetyk został stworzony na bazie ekologicznych składników certyfikowanych przez międzynarodową organizację BDIH, co gwarantuje ich naturalność i przyjazność dla skóry i środowiska naturalnego.

Noni Care Garden of Eden – krem do twarzy z filtrem UV

Krem ochronny z filtrem UV zapobiega negatywnym wpływom otaczającego nas środowiska. Zawartość soku z owocu Noni (Morinda citrifolia) i aloesu oraz naturalnych ekstraktów z ananasa i papai, a także oleju kokosowego i słonecznikowego stymuluje naturalne procesy ochronne skóry, w tym odbudowę płaszcza wodno-lipidowego i naturalnej bariery antyoksydacyjnej.

Kluczowe składniki:
– sok z owocu Noni (Morinda citrifolia)
– ekstrakt z ananasa i papai
– olej kokosowy i słonecznikowy

Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 20 PLN

2018-03-14T09:23:05+00:0012 sierpnia 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: