zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Specjalistyczny Regenerujący Krem – Kompres 8w1 na pękające pięty

Specjalistyczny Regenerujący Krem – Kompres 8w1 na pękające pięty

Specjalistyczny Regenerujący Krem – Kompres 8w1 na Pękające Pięty UREA 25%

z serii Revitalum Eveline Cosmetics

 

Zaawansowana receptura kremu, z wysoką zawartością 25% UREA i unikalnym kompleksem naprawczym Radical Repair Technology™ skutecznie regeneruje popękaną, szorstką skórę pięt i stóp, przywracając jej gładkość i miękkość.

Dzięki zawartości wosku pszczelego i keratyny intensywnie odżywia, wygładza i wyraźnie poprawia kondycję skóry. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia oraz pozostawia na powierzchni skóry niewidzialną warstwę lipidową, chroniącą przed przesuszeniem i rogowaceniem.

Ekstrakt z mięty przyjemnie odświeża. Już po 3 dniach stosowania* skóra piet jest bardziej wygładzona, nawilżona i zmiękczona.

 Regularne stosowanie kremu działa wielokierunkowo:

1. Regeneruje popękane piety

2. Zmiękcza twardy i zgrubiały naskórek

3. Intensywnie nawilża i odżywia

4. Zmniejsza tendencje do rogowacenia

5. Chroni przed przesuszeniem

6. Likwiduje szorstkość

7. Przywraca elastyczność

8. Odświeża

Cena: ok. 10,99 zł / 100 ml

NOWOŚĆ

Działanie UREA na skórę zależny od stężenia. W niższych stężeniach poniżej 10% jedynie nawilża, odnawia szczelność skóry. Łatwo wiąże wodę, dzięki czemu redukuje straty płynu z poziomu naskórka. Im wyższe stężenie tym większa zdolność do złuszczania. Regeneruje, poprawia funkcjonowanie bariery skóry, przyspiesza proces odnowy komórek skóry. Odżywia, jest świetnym nośnikiem dla substancji aktywnych nakładanych na skórę i ułatwia ich wnikanie do naskórka. W wysokich stężeniach powyżej 20% mocno złuszcza i likwiduje zrogowacenia, likwiduje szorstkość, pomaga usunąć martwy naskórek i intensywnie wygładza spierzchniętą skórę. W efekcie skóra jest doskonale gładka, nawilżona i zmiękczona. Regularne stosowanie kremu zapobiega powstawaniu nowych zgrubień i zrogowaceń skór.

Specjalistyczny Regenerujący Krem – Kompres 8w1w na pękające pięty

2018-05-18T08:48:40+01:0018 maja 2018|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: