Strona główna » Blog » Krajewski szyje dla Najmana „Gatki Szczęścia”!

Krajewski szyje dla Najmana „Gatki Szczęścia”!

Znany projektant Piotr Krajewski pasjonuje się najwyraźniej nie tylko modą i style, ale i sportem. Jak nam powiedział, jako prawdziwy miłośnik sportu, nie mógł już znieść porażek naszego boksera-celebryty, Marcina Najmana i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce!

Nie, bez obaw, Krajewski nie stanie w ringu! Wraz z żoną Ewą postanowili natomiast zaprojektować i uszyć dla Najmana… GATKI SZCZĘŚCIA!

Spodenki, ok, rozumiemy. W końcu powstała niedawno nowa marka odzieży sportowej Krajewski (czytaj więcej na ten temat). Ale czemu szczęścia?

„Z żoną Ewą wszystko wykonujemy z pasją i miłością, a wszystko to jest naładowane pozytywną energią. A to oczywiście pozytywnie działa na człowieka” – mówi w rozmowie z nami Piotr Krajewski. „Mam nie tylko przeczucie, ale wierzę, że Marcin wygra!” – dodaje.

Modne, eleganckie, krwistoczerwone, jak na krwawy sport przystało spodenki Marcin Najman założy już 27 kwietnia, kiedy to stanie do walki w katowickim Spodku. A my mamy  przeczucie, wiarę wręcz, że jeżeli Najman wygra, to faktycznie będzie w tym ogromna zasługa szczęśliwych spodenek Ewy i Piotra Krajewskich!

aka

Ewa i Piotr Krajewscy


2018-03-14T09:45:11+00:0024 kwietnia 2012|Gwiazdy, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: