zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kostium kąpielowy dla każdej kobiety!

Kostium kąpielowy dla każdej kobiety!

Sześć przepięknych modelek: Cameron, Barbara, Sabrina, Michea, Nina i Clara jest gwiazdami tegorocznej kolekcji plażowej Calzedonia 2011. Ta międzynarodowa obsada młodych, kosmopolitycznych globtroterek reprezentuje nowy wizerunek firmy Calzedonia: piękne dziewczyny z unikalną osobowością i stylem, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Każdy muza prezentuje inny look: kwiatowe i geometryczne wzory, kostiumy utrzymane w kolorach nude, głębokie kolory i metaliczny błysk, świeże narzutki i delikatne parea. Najnowsza kolekcja plażowa marki Calzedonia ma idealnie podkreślić osobowość każdej kobiety: od romantyczek po uwodzicielki. Dzięki dbałości o szczegóły włoskich projektów kolekcja zachwyca swoją wyjątkowością i podążaniem za najnowszymi trendami.

Twarzą kampanii prasowej jest amerykańska modelka Cameron Russell, która stanęła przed obiektywem australijskiego fotografa Russella Jamesa.

Cameron interpretuje różne spojrzenia na kolekcje plażową Calzedonia na wybrzeżu Harbour Island. Miejsce wyraża egzotykę i urok włoskiej marki, która staje się coraz bardziej znana na arenie międzynarodowej.

[nggallery id=1109]

 

2011-05-11T11:23:37+01:0011 maja 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: