Strona główna » Blog » Kosmiczne buty UNresistable Shoes

Kosmiczne buty UNresistable Shoes

Calligraffiti Unite Nude to współpraca z holenderskim artystą graffiti, Niels „BUT” Meulman. Tworząc Calligraffiti połączył sztukę kaligrafii i graffiti. Napis na bucie „Unruly” dla precyzyjniejszego wykonania został w skórze wycięty przy pomocy lasera. Nowy styl z pewnością przykuwający wzrok.
Obcas 13cm + platforma 2cm

ss13_unresistable-shoes_calligraffiti_neon_green__1999_zl_

Loop United Nude to rewolucyjna sylwetka buta, uformowana przez ekspresyjne modelowanie najtwardszych plastików na Świecie. Projekt bazuje na prostym pojęciu wkładki, która swobodnie wślizguje się w seksowną pętlę, pełniącą funkcję zarówno obcasa jak i korpusu.
Obcas 8,5cm

ss13_unresistable-shoes_loop_x_sandal_camel_1119_zl

Rockerfeller United Nude to model inspirowany Rockefeller Center czyli kompleksem 19 budynków komercyjnych między Piątą i Szóstą Aleją w New York, zbudowany przez rodzinę Rockefellerów.
Obcas 10cm + platforma 4cm

ss13_unresistable-shoes_rockerfeller-peeptoe-bootie-nude-1999_zl

Zeus United Nude to dalszy ciąg linii obuwia wykonanego z tworzywa poliuretanowego w połączeniu ze skórą. Koturny Zeus są regulowane we wszystkich trzech szerokości buta za pomocą skórzanych rzep. W asortymencie dostępne na lato w różnych łączeniach barw kolorystycznych.
Obcas 7,5cm + platforma 5,5cm

ss13_unresistable-shoes_bolt_berry_mix__________899_zl_

2018-03-14T08:09:20+00:005 czerwca 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: