zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kosmetyki do profesjonalnej stylizacji włosów

Kosmetyki do profesjonalnej stylizacji włosów

Shan Rahimkhan, kultowy berliński stylista fryzur, zapowiedział wypuszczenie na rynek swojej pierwszej linii kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. Zdobywca tytułu Germany’s Best Hairdresser i stylista wielu światowych gwiazd stworzył kompletną linię kosmetyków, która – jak twierdzi – powstała nie tylko z inspiracji jego codzienną pracą, ale i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie jego klientów z całego świata.

„Nowoczesne, eleganckie kobiety chciałyby zachować pozyskany w salonie fryzjerskim wygląd na dłużej, chciałyby tak wyglądać codziennie, nie tylko od czasu do czasu. Takie kobiety mają trzy priorytety ‚fryzurowe’- zachować styl i klasę, zachować kolor i jedwabistość włosów i po trzecie – zachować nad tym wszystkim kontrolę.” – mówi Shan. „Kiedy doszedłem do tych wniosków, stworzyłem kolekcję kosmetyków do każdego typu włosów, dzięki której możecie odtworzyć cały proces stylizacji z salonu w swoim własnym domu” – dodaje.

Kolekcja składa się z trzech linii: True Volume – szampony, zarówno do włosów suchych, zniszczonych, jak i normalnych oraz produkty do stylizacji i pielęgnacji wzmacniające włosy, ich jedwabistość i sprężystość, True Color – przedłużające żywotność koloru oraz True Control – kosmetyki przeznaczone do włosów zniszczonych, suchych, poskręcanych, o rozdwojonych końcówkach, które ułatwiają zapanowanie nad „bałaganem na głowie”.

Wszystkie zawierają aktywne składniki, m.in. z bambusa, który dodaje włosom blasku, naturalnych suplementów wzmacniających włosy oraz Aloe Vera.

Ceny kosmetyków rozpoczynają się od 22 funtów.

2018-03-14T11:51:57+01:006 lutego 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: