zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kosmetyczne nowości: pękający lakier oraz tusz do rzęs

Kosmetyczne nowości: pękający lakier oraz tusz do rzęs

W drogeriach Rossmann latem pojawi się kolejna lakierowa nowość z efektami specjalnymi – pękający lakier do paznokci Cracking Coat oraz najnowszy wielofunkcyjny produkt tusz do rzęs False Lashes. Firma Wibo od września 2012 wprowadza program Ambasadorek WIBO, gdzie oprócz darmowych kosmetyków można wygrać pobyt na Kaszubach i zwiedzanie firmy WIBO.

Sztuczne rzęsy w tuszu!
Najnowszy wielofunkcyjny produkt WIBO: pogrubia, zagęszcza, podkręca i wydłuża rzęsy. Tusz nadaje rzęsom głęboki odcień czerni. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Szczoteczka idealnie pokrywa rzęsy tuszem, rozczesuje i unosi do góry nie pozostawiając nieestetycznych grudek. Dzięki temu produktowi Twoje rzęsy zyskują spektakularną oprawę sztucznych rzęs bez męczącego przyklejania.

Letni manicure z modnymi pęknięciami
Lakier za każdym razem tworzy niepowtarzalne pęknięcia dzięki czemu można cieszyć się efektownym i szybkim manicure. Nałóż na paznokieć kolor bazowy z bogatej kolekcji lakierów WIBO: Express Growth, Extreme Nails oraz Your Fantasy. Poczekaj aż lakier wyschnie i wybierz jeden z 6 odcieni Cracking Coat, którego kolor będzie dobrze prezentował się w zestawieniu z kolorem Twojego lakieru bazowego. Nałóż pękający lakier na pomalowane paznokcie i zaobserwuj efekt, gdy zaczną tworzyć się nieregularne wzory crackingu. Dla zwiększenia trwałości nałóż na paznokcie lakier Top Coat. będący uzupełnieniem efektownego manicure przygotowanego samodzielnie w domu.

[nggallery id=2879]

Program Ambasadorek WIBO

Jak się zgłosić?

Do udziału w programie potrzebne jest pełne zgłoszenie przesłane na adres fb@wibo.pl oraz dane uczestnika. Część uczestników to osoby zaangażowane w prowadzenie bloga, serwisu internetowego lub profilu na serwisie społecznościowym. By przyłączyć się do programu wystarczy opublikować logo Ambasadorek i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Co dla mnie, znaczy być blogerką?

Podczas trwania programu raz w miesiącu wśród fanek profilu facebook.com/BadzPieknaWibo, zostaną wybrane dodatkowe Ambasadorki, dołączone do programu. W celu dokonania zgłoszenia należy przesłać zgłoszenie na adres: fb@wibo.pl, zawierające: dane kontaktowe, link do udostępnionego loga Ambasadorek WIBO na swoim profilu Facebook oraz pisemnie odpowiedzieć na pytanie zadawane co miesiąc w komentarzu na fanpage marki WIBO. Ambasadorki wybrane na profilu Facebook biorą udział w akcji na równi z blogerkami i jak one otrzymają paczki, proporcjonalnie do czasu dołączenia do programu.

Nasze ambasadorki przez 5 miesięcy będą otrzymywać od naszej firmy WIBO BOX z kosmetykami przeznaczonymi do recenzji, gadżety do makijażu oraz gadżety reklamowe firm współpracujących. Za szczególną aktywność podczas pracy w programie Ambasadorek WIBO zostanie wybrana 1 osoba, która wraz z osobą towarzyszącą wygra pobyt na Kaszubach w luksusowym hotelu Kozi Gród i zwiedzi naszą firmę.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 1 września a zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranych drogą e-mailową. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na fanpage marki Wibo na Facebook: www.facebook.com/BadzPieknaWibo oraz na stronie www.wibo.pl. Partnerami medialnymi akcji są: szafa.pl oraz cekin.pl

2018-03-14T09:36:00+01:0012 czerwca 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: