Korzystaj z życia – nadchodzi Mr Rabat! - ModaiJa

Korzystaj z życia – nadchodzi Mr Rabat!

Strona główna » Blog » Korzystaj z życia – nadchodzi Mr Rabat!

Korzystaj z życia – nadchodzi Mr Rabat!

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicach, masz w planach weekendowe spotkanie z przyjaciółmi, romantyczną kolację we dwoje, a może zajęcia tańca nowoczesnego lub relaksacyjny masaż w SPA. Decyzja zapadła, czas ją zrealizować. Ale najpierw warto odwiedzić serwis www.mrrabat.pl, a być może zapłacisz mniej niż planowałeś, a to dzięki rabatom wynegocjowanym przez Mr Rabata.

Mr Rabat to nowy life style’owy system zakupów przez Internet uruchomiony pod koniec listopada 2011 roku. Oferuje rabaty na wybrane usługi gastronomiczne, rozrywkowe i kosmetyczne. Dba, by oferta była na wysokim poziomie, starannie dobierając partnerów i asortyment oferty.

Jak działa Mr Rabat? Gdy nie chcesz siedzieć w domu, już umówiłeś się ze znajomymi, że razem spędzicie czas w pubie, pogracie w kręgle, lub zdecydowałeś zapisać się na zajęcia fitness lub tańca nowoczesnego, teraz możesz dodatkowo skorzystać z ciekawej oferty. Wystarczy, że odwiedzisz stronę nowego serwisu www.mrrabat.pl i zapoznasz się z ofertą. Możesz cieszyć się tym, co chcesz, ale po niższej cenie, dzięki rabatowi wynegocjowanemu przez Mr Rabata.

Oferta ułożona jest w sposób intuicyjny. Po wpisaniu odpowiedzi na pytania: co chcesz robić, kiedy i gdzie? wyszukiwarka na stronie www.mrrabat.pl wyświetli aktualną ofertę. Pojawią się propozycje miejsc, które znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Oferta ważna jest od momentu publikacji na stronie internetowej, nie trzeba więc już czekać aż będzie aktualna, gdyż musi zebrać się odpowiednia grupa kupujących. Oznacza to, że konsument może zawsze znaleźć interesującą go ofertę, wtedy, kiedy chce z niej skorzystać oraz w miejscu, w którym chciałby z niej skorzystać.

Z drugiej strony system gwarantuje, że nie trzeba czekać w kolejce na realizację kuponu, gdyż oferta na stronie dostępna jest przez dłuższy czas i dzięki temu realizacja naturalnie rozkłada się w czasie. Zawsze jednak rekomendowana jest wcześniejsza rezerwacja. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, to wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Poprawnie przeprowadzona transakcja zostanie potwierdzona kuponem z kodem, który upoważnia do skorzystania z usługi.

Mr Rabat starannie dobiera partnerów do współpracy, stawia na jakość obsługi. Każda oferta jest skonstruowana tak, by była korzystna dla dwóch stron: usługodawcy i usługobiorcy. Korzystaj z życia, korzystaj z rabatów wynegocjowanych przez Mr Rabata, które wynoszą średnio ok. 40 procent, a potem podziel się swoją opinią z innymi w serwisie, zaproponuj nowe miejsca, które powinien odwiedzić Mr Rabat. Pamiętaj, że Mr Rabat czeka na każde Twoje wezwanie!

2018-03-14T10:15:16+00:00 2 grudnia 2011|Świat Kobiet|