Konkurs: Wypełnij ankietę, zgarnij atrakcyjne nagrody! - ModaiJa

Konkurs: Wypełnij ankietę, zgarnij atrakcyjne nagrody!

Strona główna » Blog » Konkurs: Wypełnij ankietę, zgarnij atrakcyjne nagrody!

Konkurs: Wypełnij ankietę, zgarnij atrakcyjne nagrody!

Szanowni Państwo

Chcąc stale rozwijać nasze usługi, chcielibyśmy poznać Państwa opinię o naszym portalu ModaiJa.Pl, co pozwoli podnieść jakość naszych produktów i usług. Z uwagą rozpatrzymy wszystkie Państwa sugestie.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. Dodatkowo, w podziękowaniu za Państwa cenny czas oraz sugestie, wśród wszystkich osób, które pozostawią swoje dane kontaktowe (wystarczy email) rozlosujemy atrakcyjne nagrody – zestawy kosmetyków, zestawy książek i gadżetów. Znajdziecie wśród nich m.in.

[heading style=”2″]NAGRODY[/heading]

Zestawy kosmetyków do opalania i depilacji marki Eveline Cosmetics

[nggallery id=4724]

Książki Partnerów Ogólnopolskiej Kampanii Książka jest Kobietą, m.in. Wydawnictwa Hanami, Grupy Wydawniczej Helion, Wydawnictwa Jedność, Wydawnictwa Sine Qua Non, MUZA SA

[nggallery id=4723]

Oklejki na buty z obcasem od MasaMusa www.masamusa.com

[nggallery id=4725]

Uwaga: redakcyjne jury zastrzega sobie prawo dowolnego rozdysponowania nagród w zależności od ilości zgłoszeń (zestawy, pojedyncze nagrody, inne) Ogólny Regulamin Konkursów w domenie ModaiJa.Pl znaleźć można tutaj.

[heading style=”2″]ANKIETA[/heading]

Ankieta dostępna w dniach 26.05.2013 – 23.06.2013. Lista laureatów zostanie opublikowana w tym samym miejscu w terminie do 14 dni roboczych od zakończenia przyjmowania ankiet od respondentów. Laureaci zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody oraz sposobie jej odbioru mailowo, na adres podany w ankiecie.

Rozpocznij ankietę
(uwaga, otwiera się w nowym oknie!)

freeimage-7743386-web

Ankieta zamknięta, respondenci nagrodzeni..

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszej ankiecie. Wasze wypowiedzi są fantastyczne i motywujące nas do dalszej, jeszcze lepszej pracy. Już dziś możemy powiedzieć, że co najmniej kilka z Waszych pomysłów wprowadzimy w najbliższym czasie w życie. Spodziewajcie się zatem wielu ciekawych zmian w i na portalu ModaiJa.Pl!

Zgodnie z obietnicą, wśród tych, którzy pozostawili nam swoje adresy i wyrazili zgodę na ich udostępnienie, rozlosowaliśmy nagrody. Rozlosowaliśmy w sensie dosłownym, bowiem nikt, nawet my, nie wie… kto, co otrzymał! Nagrody pakowane zostały do paczek na chybił trafił, a następnie na chybił trafił adresowane. Mamy nadzieję, że dla każdego z Was okażą się miłą niespodzianką!

A oto lista nagrodzonych(laureatów poinformowaliśmy o przesyłce drogą mailową i/lub telefoniczną):

  • Aneta Bednarek, Zamość
  • Waldemar Fabiański, Tychy
  • Magdalena Sławoj, Warszawa
  • Wojciech Kołodziejczyk, Oświęcim
  • Aleksandra Królikowska, Warszawa
  • Olga Jasińska, Zakopane
  • Katarzyna Popławska, Łódź

Czekajcie na dostawę… niespodzianki!

2018-03-14T08:11:07+00:00 27 maja 2013|Konkursy|