zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs: wygraj zaproszenia na Paraiso Travel!

Konkurs: wygraj zaproszenia na Paraiso Travel!

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na pokaz filmu „Paraiso travel” na 8. 11 godz. 17:15 do Kina Alchemia. Wystarczy do nas napisać, a zaproszenia rozlosujemy wśród osób, które podadzą swoje dane kontaktowe!

„PARAISO TRAVEL” reż. Simón Brand, Kolumbia, USA 2007, 110 min

Paraiso Travel to pełna pasji opowieść o obsesyjnej miłości, dorastaniu i poznawaniu świata. O marzeniach, które często przypominają koszmar i o amerykańskim śnie, który sprawia, że dwoje młodych ludzi wyrusza na poszukiwanie lepszego życia.

Marlon, młody Kolumbijczyk, za namową swojej dziewczyny Reiny, rezygnuje z wygodnego życia Kolumbii , aby przez Gwatemalę i Meksyk nielegalnie przekroczyć granicę ze Stanami Zjednoczonymi. Podróż, która wiedzie przez obskurne kluby, schroniska dla bezdomnych i ulice Queens zaprowadzi go tam, gdzie nigdy nie spodziewał się trafić.

„Temat samotności wśród obcych jest jednym z typowych motywów współczesnego kina, jednak „Paraiso Travel” przedstawia go z orzeźwiającą witalnością i autentycznością” www.hollywoodreporter.com

Jeżeli chcesz wygrać zaproszenie na pokaz filmowy – napisz na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie „Paraiso” w terminie do 08.11.2010 do godz. 10-tej!

W mailu nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych!

2018-03-14T12:14:31+01:005 listopada 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: