Konkurs: Wygraj torbę projektantki mody! - ModaiJa

Konkurs: Wygraj torbę projektantki mody!

Strona główna » Blog » Konkurs: Wygraj torbę projektantki mody!

Konkurs: Wygraj torbę projektantki mody!

Projektantka Justyna Bułaj w swoich pracach stawia na naturalne, wysokiej jakości tkaniny, unikając przy tym naturalnych futer i skór. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku torby jej autorstwa, którą dzięki uprzejmości projektantki możecie wygrać w naszym konkursie.

Torba o charakterze eco na zakupy z zawieszką symbolizującą kolekcję „Spark„. Kolor – złamana biel, tworzywo połyskliwe, skóropodobne, fakturą imitujące delikatnie skórę gada. Do rozdania mamy dwie takie torby, a żeby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na

Pytanie konkursowe: W jakim serialu TVP najczęściej można zobaczyć aktorkę Izę Zwierzyńską, która jest twarzą kolekcji „Spark” projektantki Justyny Bułaj?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: justyna w nieprzekraczalnym terminie do 21. października 2012 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku ewentualnej wygranej!).

Nagrodę otrzyma: piąty i dwudziesty piąty mail z prawidłową odpowiedzią. Nagrodę Zwycięzcom przekaże projektantka. Prawidłowa odpowiedź oraz nazwiska Laureatów w tym samym miejscu po zakończeniu konkursu.

Zobacz również:
Iza Zwierzyńska w kolekcji Spark
wywiad z Justyną Bułaj

[heading style=”2″]Rozwiązanie konkursu[/heading]

Prawidłowa odpowiedź: w serialu „Barwy szczęścia”

A torebki trafiają do… Wioletty z Katowic oraz Elżbiety ze Świdnika.

Gratulujemy, Wasze dane przekazaliśmy już Fundatorce nagrody, a jak chcecie i możecie… to pokażcie się nam potem z tymi torebkami! (jeśli nadeślecie zdjęcia, na pewno je opublikujemy!)

2018-03-14T08:57:34+00:00 14 października 2012|Konkursy, Modny drobiazg|