Strona główna » Blog » Konkurs: Wygraj książki „Figura jak z ekranu” Anny Męczyńskiej!

Konkurs: Wygraj książki „Figura jak z ekranu” Anny Męczyńskiej!

Anna Męczyńska zna przepis na własny, niepowtarzalny styl. Od lat doradza największym gwiazdom ekranu, które z zaufaniem oddają w jej ręce swój wizerunek. Jej poradnik zatytułowany „Figura jak z ekranu” właśnie się ukazał i jest dosłownie dla każdego. Kto wie, może dzięki niemu wiele kobiet poprawi swój styl i zyska więcej pewności siebie? Kto wie, może to właśnie Ty wygrasz go w naszym konkursie?

Ania Męczyńska proponuje złoty środek. Może stać się osobistą stylistką swoich czytelniczek, a jednocześnie nauczyć je samodzielnie tworzyć wizerunek. W książce „Figura jak z ekranu” dzieli się know how, które zdobywała przez wiele lat na modowym froncie.

To ściąga i to legalna! Autorka sama zaprasza do swojego świata i zachęca do czerpania z niego pełnymi garściami. Wystarczy poszukać sposobów najlepszych dla siebie, wskazówek, pomocnych trików i praktycznych rozwiązań problemów, z którymi borykamy się całe życie.

Poradnik to prawdziwa skarbnica praktycznej wiedzy. Moda może się wydawać bardzo powierzchownym tematem, jednak czytając książkę trudno oprzeć się wrażeniu, że ubiór to tak naprawdę nasza druga natura. Czy kobiety o rozmiarze XXL mogą mieć własny styl?

Czy po latach przyzwyczajeń umiemy jeszcze przejść metamorfozę? Męczyńska podpowiada konkretne przykłady, w jaki sposób ubrania mogą pracować na rzecz każdej figury. Jak wykroić talię w przypadku tzw. jabłka, wyrównać proporcje i wysmuklić linię bioder u gruszek, a chłopczycy nadać kobiece kształty.

W książce prezentuje także prosty przewodnik po różnych stylach. Opisuje styl romantyczny, artystyczny, klasyczny, superkobiecy, minimalistyczny i eklektyczny. Dzięki zdjęciom, prostym opisom, przykładom fasonów i kolorów łatwiej samemu je rozróżnić. Odkrywa też mity krążące w świecie mody i burzy je.

Zobacz również:
Gwiazdy na premierze „Figura jak z ekranu” Anny Męczyńskiej. Fotorelacja
Wszystko o książce „Figura jak z ekranu”
Recenzja książki „Figura jak z ekranu”

KONKURS!

Nagroda: 3 egzemplarze książki „Figura jak z ekranu” Anny Męczyńskiej!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosił program prowadzony przez Annę Męczyńską w latach 2015/2016 na antenie TVN? (mała podpowiedź: rozwiązanie znajdziesz w jednym z naszych serwisów, a linki do publikacji powyżej)

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie figura w terminie do 03. listopada 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody (wystarczy e-mail, prosimy nie podawać danych osobowych).

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 25, 55, 100 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Ściąga z szafy

Nagrody otrzymują: Mariola Swarzędz, Sławomir Tychy, Karolina Lublin.

Gratulujemy i życzymy miłej lektury!

[buybox-widget category=”book” ean=”9788379457854″]
2018-03-14T03:22:57+00:0020 października 2017|Konkursy|