zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs świąteczny z marką Remington dla Niej i dla Niego!

Konkurs świąteczny z marką Remington dla Niej i dla Niego!

Wraz z marką Remington zapraszamy Was do sympatycznej zabawy, dzięki której możecie zdobyć rewelacyjne nagrody i to – uwaga! – w wersji dla Niej i dla Niego!

Zadanie konkursowe:

Ułóż historię naszej konkursowej pary, przedstawionej na zdjęciach poniżej – ona przygotowuje się do wyjścia używając prostownicy Keratin Therapy, on używa golarki Diamond. Wystarczy, że uzupełnisz treść chmurek – myśli bohaterów.

Nagrody (prostownica dla Pani i golarka dla Pana):

Prostownica Keratin Therapy 
więcej informacji na temat prostownicy: http://modaija.pl/sposob-na-zdrowe-i-lsniace-wlosy/

Golarka rotacyjna Black Diamond R7150
więcej informacji na temat golarki: http://facet.modaija.pl/rewolucja-w-goleniu/

Inspiracji szukaj na:
https://www.facebook.com/RemingtonPolska?ref=ts&fref=ts

Wypowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: Remington w nieprzekraczalnym terminie do 18. grudnia 2012 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, umożliwiających wysyłkę nagrody w przypadku ewentualnej wygranej!).

Laureatów wybiera jury. Rozwiązanie konkursu oraz najciekawsze historyjki obrazkowe – w tym samym miejscu poniżej, po zakończeniu konkursu.

Rozwiązanie konkursu

Nagrody otrzymują:

Prostownica – dla Pani Jolanty z Pyskowic

ONA:
Trzeba mieć poczucie własnej siebie, bo każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy – a ja czuję się coraz piękniejsza – prostownica Keratin Therapy, jest dla mnie prawdziwą terapią!!!
Chciałabym wstrzymać teraz zegar, niech się miły opamięta, niech odetchnie, odpocznie, bo moje włosy tego pragną, chcą by rezultat prostowania zachować na zawsze!

ON:
Na pewno nie spóźnię się na spotkanie z nią, golarka Diamond jest prawdziwym diamentem, każdy facet powinien ją mieć, jej efekt mnie inspiruje, pobudza, wyraża i podkreśla moją osobowość.
Niektórzy ludzie mówią, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać wcześnie rano, otóż nie – trzeba wstać w dobrym humorze i mieć golarkę Diamond!

Golarka – dla Pana Pawła z Warszawy

2018-03-14T08:45:59+01:004 grudnia 2012|Konkursy, Modny drobiazg, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: