Strona główna » Blog » Konkurs świąteczny z marką FLOSLEK!

Konkurs świąteczny z marką FLOSLEK!

Wraz z marką Floslek przygotowaliśmy dla Was super konkurs świąteczny, w którym możecie wygrać super zestawy!  W każdym zestawie Konturująca kredka do oczu z wit. E i Stymulujące serum do rzęs Revive Lashes! Jakie mają zalety? Przekonajcie się poniżej!

Boskie rzęsy – to jest HOT

Długie, zdrowe rzęsy są najpiękniejszą oprawą oczu. Kojarzą się z niewinnością i tajemniczością. Wzbudzają podziw i zazdrość, zniewalają mężczyzn. To potężna broń w sztuce uwodzenia.

Co jeśli natura nie obdarzyła nas piękną oprawą oczu, albo gęste i mocne dotąd rzęsy wyraźnie straciły formę? To dość częsta sytuacja. Pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, niezrównoważonej diety, nadużywania tuszu, rzęsy stają się cienkie i łamliwe. Podobnie jak włosy na
głowie potrzebują wzmocnienia i odżywienia. Zły stan nasila się zwłaszcza wiosną, kiedy organizm jest osłabiony. To odpowiednia pora, by dostarczyć rzęsom składniki odżywcze, które je wzmocnią, dodadzą blasku i elastyczności, a także pobudzą do wzrostu.

Twoje must have
100% skutecznym i bezpiecznym produktem, dzięki któremu rzęsy stają się dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze jest Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES marki FLOSLEK Laboratorium. Wydłuża rzęsy nawet o 57%*, zagęszcza i pogrubia. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach stosowania. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować serum raz dziennie (na noc) przez okres 8-12 tygodni. Tak spektakularne efekty są możliwe dzięki unikalnemu kompleksowi składników Bimalalsh ComplexTM (Bimatoprost+Widelash™+ekstrakt ze świetlika lekarskiego) o potwierdzonych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy i brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost,
hamuje wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. WidelashTM wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie.

Bezpieczny produkt
Preparat został przebadany przez niezależne laboratoria badawcze. Polecany jest przez kosmetologów, okulistów i dermatologów. Jego efekty zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na grupie 25 kobiet:
 wydłużenie rzęs u 76% badanych**
 zagęszczenie rzęs u 68% badanych**
 pogrubienie rzęs u 56% badanych**
 wzmocnienie rzęs u 84% badanych**
 stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych**
 komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych**
 satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych**

* Badania aparaturowe
**Badania aplikacyjne na grupie 25 kobiet przez okres 12 tygodni

Pojemność: 5 ml
Cena: 89,99 zł

Perfekcyjny makijaż oczu w kilka chwil

Preferujesz delikatny makijaż z dyskretną kreską nad okiem czy może wolisz pofantazjować np. w stylu Brigitte Bardot, Audrey Hepburn czy Adelle? A może masz ochotę na makijaż smoky? Teraz, by stworzyć każdy z nich, wystarczy jedna kredka!

Nowoczesna kobieta musi być zadbana, a jej makijaż – perfekcyjny. Aby dobrze wyglądać, Twoja kosmetyczka nie musi jednak pękać w szwach. Do wykonania makijażu oka, wystarczy dobry tusz do rzęs i jedna kredka!

Kredka Twoich marzeń
Laboratorium Kosmetyczne Floslek z myślą o nadchodzących Świętach i karnawale przygotowało wyjątkową kredkę do oczu. Konturująca kredka do oczu z witaminą E Revive Lashes pozwala stworzyć wyjątkowo precyzyjną kreskę na górnej i dolnej powiece wzdłuż linii rzęs. Aksamitna formuła zapewnia wyjątkowo łatwą i jednocześnie precyzyjną aplikację, a specjalnie opracowana receptura zapewnia długotrwały, intensywny kolor. Co najważniejsze – na końcu kredki znajduje się gąbeczka, która pozwala w jednej chwili zamienić wyrazistą kreskę w uwodzicielski makijaż smoky. Kredka jest automatyczna, więc nie musisz myśleć o ciągłym jej temperowaniu oraz zawiera witaminę E – bardzo ważną dla zdrowia oczu. Witamina ta jest znakomitym przeciwutleniaczem, a także zapobiega rozwojowi zaćmy i zwyrodnieniu plamki żółtej.

Cena: 13,99 zł

KONKURS!

Nagroda: 3 zestawy kosmetyczne, w każdym:

Konturująca kredka do oczu z wit. E

i Stymulujące serum do rzęs Revive Lashes!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Odpowiedzieć na pytanie konkursoweJakie właściwości ma WidelashTM, jeden ze składników stymulującego serum do rzęs REVIVE LASHES?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Floslek w terminie do 15. grudnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 25, 55, 105 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

www.floslek.pl

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: WidelashTM wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę.

Nagrody otrzymują: Grażyna Ostrołęka, Joanna Nakło nad Notecią oraz Małgorzata Marynin.

Gratulujemy!

2018-03-14T03:20:15+00:008 grudnia 2017|Konkursy|