Konkurs: Stolica Reggae Festiwal

Strona główna » Blog » Konkurs: Stolica Reggae Festiwal

Konkurs: Stolica Reggae Festiwal

Mamy 4 pojedyncze karnety do rozdania na wydarzenie, jakim jest Stolica Reggae Festiwal. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Szczegóły poniżej!

Szósta edycja Stolica Reggae Festiwal obędzie się 16-18 sierpnia na stadionie miejskim w Kluczborku. Jedną z głównych atrakcji festiwalu będzie koncert legendarnej grupy Dreadzone. Pełny żywy zespół wsparty elektroniką oraz wokalizami dwóch znakomitych wokalistów – charyzmatycznego MC Spee oraz legendy reggae Earl 16 na „Stolicy Reggae” w Kluczborku zaprezentuje nie tylko kanoniczne hity, ale również utwory z nowego albumu „Escapades”, który ukaże się jesienią tego roku.

Piątkowa gwiazda wieczoru to z kolei włoski The Dub Sync. Po raz pierwszy zaprezentuje się w Polsce trzech muzyków największej grupy włoskiego reggae, istniejących od 1981 roku Africa Unite.Trio The Dub Sync to mistrzowie futurystycznego dubu, co doskonale obrazuje ich album “Dub ex Machina”.

Poza tym zagranicznymi gości, na scenie znajdzie się czołówka polskiej sceny między innymi Maleo Reggae Rockers, Bakshish, Mesajah czy Tallib & Sztoss.

Stolica Reggae to 3 dniowa impreza, z polem namiotowym wliczonym w cenę biletu. Miejsce w którym odbywa się festiwal znajduje się w przepięknym parku miejskim 10 minut od centrum Kluczborka i niecały 700 m od kluczborskiego zalewu.

W tym roku na imprezie znajdą się aż trzy sceny, główna, soundsystemowa i namiot hip hopowy prowadzony przez projekt łyk kultury. Oprócz koncertów na gości festiwalu czeka szereg dodatkowych atrakcji, o których organizatorzy będą informować na bieżąco.

Po aktualne informacje zapraszamy na fanpage festiwalu: https://www.facebook.com/StolicaReggaeFestiwal?fref=ts oraz do naszego serwisu (ModaiJa.Pl jest Patronem Medialnym festiwalu).

Ceny Biletów:

Karnety:

po 20.07 i w trakcie trwania festiwalu: 55 zł

Bilety jednodniowe (dostępne tylko w kasach przy wejściu na festiwal)

bilet na piątek 16.08 – 30 zł
bilet na sobotę 17.08 – 40 zł
bilet na niedzielę 18.08 – 10 zł

KARNETY DOSTĘPNE NA:

http://stolicareggae.com.pl/sklep

 plakat_official_2013_02_bmp_spre_sm

Jeżeli chcecie otrzymać jeden z 4 pojedynczych karnetów na festiwal napiszcie na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie reggae odpowiedź na jedno proste pytanie: 

Wymień przynajmniej dwie polskie gwiazdy tegorocznego festiwalu.

Na odpowiedzi czekamy do 13.08.2013

 Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: To między innymi Maleo Reggae Rockers, Bakshish, Mesajah czy Tallib & Sztoss.

Karnety otrzymują: Darek, Anna, Mateusz i Katarzyna. Laureatów już powiadomiliśmy o wygranej i sposobie odbioru karnetów.

p.s. podawajcie w mailach jakieś namiary na siebie! wielu z Was o tym niestety zapomina.

2018-03-14T08:03:01+00:008 sierpnia 2013|Konkursy|

Może zainteresuje Cię również: