Strona główna » Blog » Konkurs: Sex, metro i mp3!

Konkurs: Sex, metro i mp3!

Mamy dla Was do rozdania trzy podwójne zaproszenia na spektakl pt. „Sex, metro i mp3” w Teatrze Bajka w dniu 27. kwietnia! Czytajcie uważnie do samego końca!

O spektaklu: Ona – kobieta supernowoczesna, uformowana przez korporacje i kulturę masową, inteligentna, dowcipna i przebojowa mieszkanka wielkiego miasta, próbuje odnaleźć się w świecie metroseksualnych mężczyzn. Pełna błyskotliwej autoironii, po rozstaniu z partnerem uszczypliwie komentuje metamorfozy współczesnych „nowych mężczyzn”, którzy stają się bardziej kobiecy niż same kobiety… Z jej bezczelnie nieobiektywnych i tragikomicznych monologów wyłania się świat metroseksualnych typków pozbawionych adrenaliny, zakochanych snobistycznie w modzie, w mp3, kremach do twarzy, a najbardziej w samych sobie. W nowej, organicznej, bezkofeinowej i pozbawionej testosteronu rzeczywistości, prawdziwi mężczyźni są na wymarciu. Bohaterka tego komediowego monodramu, w interakcji z publicznością, z ironicznym poczuciem humoru obnaża absurdy codziennych życiowych sytuacji, które w każdej chwili zdarzyć się mogą każdemu z nas.

Sztukę Olgi Pietkiewicz reżyseruje Stefan Friedmann, a Katarzynie Skrzyneckiej na scenie towarzyszą tancerze: Anna Janikowska, Paweł Owsikowski. Teatr Bajka, ul. Marszałkowska 138.

KONKURS

w którym nagrodami są trzy podwójne zaproszenia na spektakl pt. „Sex, metro i mp3” w dniu 27. kwietnia 2011 r. o godz. 20:00 ufundowane przez Teatr Bajka.

Pytanie konkursowe: Kiedy odbyła się premiera spektaklu Sex, metro i mp3 w Teatrze BAJKA?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „bajka” w nieprzekraczalnym terminie do 25. kwietnia 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu 26. kwietnia 2011 r.

Rozwiązanie konkursu:

Prawidłowa odpowiedź: 21 stycznia 2011 r.

Nagrody wylosowali: Barbara, Małgorzata oraz Krzysztof.

Laureatom gratulujemy i życzymy miłego wieczoru w Teatrze Bajka.

2018-03-14T11:23:41+00:0014 kwietnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: