Konkurs: „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej

Strona główna » Blog » Konkurs: „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej

Konkurs: „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej

35 znanych facetów ze świata sportu, filmu, muzyki, sztuki opowiada o kobietach swojego życia. W książce redaktor naczelnej Imperium Kobiet, modelki i pisarki Ilony Adamskiej pt. „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach„. W książce, którą możecie wygrać w naszym konkursie!

Podobno planetą kobiet jest Venus, mężczyzn – Mars. Różnimy się, ale te różnice fascynują. Jesteśmy dla siebie zagadką, którą wciąż staramy się rozwiązać. Każde nowe pokolenie kobiet chce znać odpowiedzi na te same pytania: co o kobietach myślą mężczyźni, co w nich cenią, czego nie.

Autorka zadała te pytania trzydziestu pięciu znanym i lubianym mężczyznom ze świata sztuki, nauki, biznesu, sportu. Rozmawiała z nimi o ich pierwszych miłościach, najważniejszych kobietach ich życia. O tym, jakie kobiety lubią, za co je kochają, a co ich w kobietach drażni. Teraz oddaje im głos!

Jeśli chcesz zdobyć jedną z 3 książek, które mamy dla Was, zajrzyj…. na stronę Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Książka jest Kobietą! i sprawdź szczegóły!

ona-w-jego-oczach-znani-mezczyzni-o-kobietach_big

Uwaga, uwaga! Na stronie http://ksiazka.modaija.pl/wygraj-ksiazke-naszej-ambasadorki-ilony-adamskiej-ona-w-jego-oczach-znani-mezczyzni-o-kobietach/ są już wyniki konkursu, nazwiska laureatek i laureatów!

2018-03-14T08:01:03+00:0026 sierpnia 2013|Kultura|