Strona główna » Blog » Konkurs „Noworoczne metamorfozy”!

Konkurs „Noworoczne metamorfozy”!

Wygraj zaproszenie na warsztaty ze stylistką!

Styczeń to czas noworocznych postanowień. Nowy rok rozpoczynamy z entuzjazmem, gotowe na zmiany na lepsze. Dotyczy to wszystkich, niezależnie od wieku. 

Chciałabyś poprawić swój wygląd i poczuć się lepiej w swojej skórze?

Stać się bardziej pewna siebie i czerpać większą radość z życia na co dzień? A może takiej metamorfozy potrzebuje któraś z bliskich Ci kobiet – mama, siostra, przyjaciółka?

Stylowe Warsztaty to spotkanie z doświadczoną stylistką, podczas którego dowiecie się, jak powinnyście się ubierać, aby maksymalnie podkreślić swoje atuty. Stylistka przeprowadzi analizę kolorystyczną oraz określi typ Waszej sylwetki. Podpowie, jakie fasony, buty i dodatki najlepiej do Was pasują. Poza wiedzą praktyczną czekają Was miłe chwile w kobiecym gronie, w kameralnej i ciepłej atmosferze.

Więcej dowiecie się na stronie: www.stylowewarsztaty.pl.

Aby wygrać zaproszenie na Stylowe Warsztaty, które odbędą się 26 stycznia 2018 r. w godz. 11:00 – 16:00 w ArtHotelu Stalowa 52 w Warszawie, odpowiedz na pytanie:

Czym jest dla Ciebie dobry styl?

Wybierzemy 5 osób, z którymi spotkamy się na Stylowych Warsztatach. Macie czas do 15 stycznia.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie warsztaty w terminie do 15 stycznia 2018 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie odebrania nagrody.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić następujące osoby i ich wypowiedzi:

„Dobry styl – to dla mnie umiejętność elastycznego dostosowania
„prezencji” zarówno osobistej jak i wizualnej do sytuacji w jakiej się
znajduję. Co mieści się dla mnie w 3 słowach ‚klasa, wygoda,
elegancja” a wszystko to oparte na osobowości i kształcie sylwetki.:)
Pozdrawiam:)
Bernadetta, Kobylanka

Dobry styl jest dla mnie poczuciem smaku. Idealną kompilacją wyrażenia siebie i aktualnych trendów. Poczuciem kobiecości i swojego ciała, ukryciem mankamentów i wyeksponowaniem atutów, pamiętając o dobrym smaku i wyczuciu. Minimalizm jest kluczem do sukcesu, bo wiele prawdy jest w powiedzeniu, iż mniej znaczy więcej. To kobieta ma błyszczeć, to kobieta ma wyrażać siebie, a nie nawet najpiękniejsze rzeczy, ją otaczające.

Paula, Warszawa

Czym dla mnie jest dobry styl?

Zaczynając od faktu, że jestem mężczyzną? Dobry styl to taki styl, w którym czuję się ze swoją kobietą dobrze i komfortowo. Kiedy widzę jej uśmiech i zaskoczenie, że facet w domowym  zaciszu potrafi pomalować paznokcie, zrobić fryzurę czy wybrać całą kreację.
To jest dobry styl. Styl, w którym moja kobieta wie, że cały czas będę ją zaskakiwał.
Pozdrawiam, 
Błażej, Zgierz
 
Dobry styl to coś, czego rozpaczliwie poszukuję! Niby prosta sprawa – mieszanka zachowawczej klasyki, ponadczasowej elegancji z nutką szaleństwa i szczyptą indywidualizmu, jednak u mnie zawsze wychodzi ZBYT starocioteczne, ekstrawaganckie, sztywne, ekscentryczne, drętwe, kuriozalne, nudne, osobliwe, pospolite, dziwaczne… Pomożecie odnaleźć mi Dobry Styl na Waszych wspaniałych Stylowych Warsztatach, abym nie przypominała już więcej wczesnej Dody ani radzieckiej stewardesy?
Marta, Warszawa
 
Styl  to bardziej  charakter niż ubrana  kształtuje pewność siebie  dotyczy indywidualnego sposobu bycia jak cechy, zainteresowania, wartości, kreatywność , energia  oraz pokazuje jak postrzegamy świat.
Marta, Warszawa

 

2018-03-14T03:18:26+00:002 stycznia 2018|Konkursy|