Strona główna » Blog » Konkurs: Zestaw do nauki angielskiego Fiszki Plus!

Konkurs: Zestaw do nauki angielskiego Fiszki Plus!

Mamy dla Was nowy, jak zawsze wspaniały konkurs, w którym możecie wygrać Zestaw do nauki angielskiego Fiszki Plus!

Zestaw do nauki angielskiego Fiszki Plus to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się zaawansowanych zwrotów konwersacyjnych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.

Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

Zestaw do nauki angielskiego Fiszki Plus to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu samodzielnie decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania – początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany – oraz fiszki tematyczne Business English dla znających podstawy i średnio zaawansowanych oraz Kolokacje.

Warto dodać, że wydawnictwo Edgard, którego nakładem ukazuje się seria Fiszki Plus, jest czołowym producentem książek, audiobooków, publikacji multimedialnych do nauki aż 32 języków obcych, w tym tak egzotycznych, jak… perski!

Zobacz również:

strona Wydawnictwa – https://www.jezykiobce.pl/

nasza recenzja Angielski Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych z serii Fiszki plus

KONKURS!

w którym nagrodą jest zestaw z serii Fiszki Plus, w skład którego wchodzi:
Angielski Dla zaawansowanych,
Angielski Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych,
ufundowane przez Wydawnictwo Edgard!

 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać tak wspaniały zestaw?

  1. Polubić nasz fanpage na Facebook’u: https://www.facebook.com/modaija/
  2. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ile fiszek znajduje się w zestawie Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie Fiszki w terminie do 07. kwietnia 2017 roku. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające wysyłkę nagrody.

Nagrodę otrzyma Autor(ka) prawidłowej odpowiedzi, 50 w kolejności nadesłanych maili.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 600 fiszek

Nagrodę otrzymuje: Dominik Warszawa

2017-04-24T10:52:14+00:0025 marca 2017|Konkursy|