Strona główna » Blog » Konkurs z NajNaj Kids! Wygraj modne ubrania dla małej fashionistki!

Konkurs z NajNaj Kids! Wygraj modne ubrania dla małej fashionistki!

Wraz z marką NajNaj Kids mamy dla Was modowy konkurs świąteczny, w którym możecie wygrać modne ubrania dla małej fashionistki! Mało tego, same je sobie wybierzecie! Brzmi rewelacyjnie? Sprawdźcie szczegóły!

NajNaj Kids jest producentem ubrań dla dziewczynek. Marka istnieje stosunkowo krótko, bo dopiero od ponad roku, ale już podbiła serca małych fashionistek, a także… ich rodziców! 

Znakiem rozpoznawczym firmy są proste kroje i bardzo wyszukane materiały, z których uszyta jest kolekcja. Dużą wagę firma przywiązuje do jakości tkanin. NajNaj Kids to sportowa elegancja, oryginalne wzornictwo i autorskie hafty. W ofercie Naj Naj Kids znajdziecie sukienki, t-shirty, spódnice, spodenki, szorty, bluzy i bluzki. Marka dba o to, by odzież dziecięca była zgodna z najnowszymi trendami mody, dlatego też nie znajdziecie w Naj Naj słodkich sukienek, koszulek z misiami i zajączkami. NajNaj Kids chce, aby Wasze dziecko od najmłodszych lat nosiło ubrania nie tylko wygodne, ale i gustowne. 

Wszystkie rzeczy są bardzo wygodne i nie krępują ruchów dziecka. Ubrania zaprojektowane i uszyte w Polsce. Po prostu… NajNaj!

Więcej o marce oraz sklep online: http://najnajkids.com/

 

 

KONKURS!

NAGRODY

 

1. nagroda: 1 sukienka dla dziewczynki (do wyboru przez Zwycięzcę z oferty marki na stronie:  http://najnajkids.com/)

2. nagroda: 3 T-shirty (do wyboru, jak wyżej)

3. nagroda: 2 T-shirty (do wyboru. jak wyżej)

 

Zadanie konkursowe: Przyślij nam swoje zdjęcie – jedno – wybranej stylizacji pt.  „Ja i moja córka”

Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie NajNaj Kids w terminie do 31. grudnia 2017 r. W mailu prosimy podać dane kontaktowe umożliwiające kontakt w sprawie wysyłki nagrody, a także rozmiar i wybrany model sukienki/t-shirt (Uwaga: ubrania dostępne w rozmiarach 110-134).

Nagrody otrzymają Autorzy najciekawszych, zdaniem jury konkursowego, stylizacji.

Ogólny regulamin konkursów na ModaiJa dostępny jest tutaj.

Rozwiązanie konkursu

Jury postanowiło nagrodzić następujące stylizacje:

Sukienkę otrzymuje – Małgorzata
 
3 t-shirty – Monika
 
 
2 t-shirty – Maria

 

2018-03-14T03:19:53+00:0014 grudnia 2017|Konkursy|