zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Konkurs na projekt muralu

Konkurs na projekt muralu

Czujesz, że jesteś Pionierem? Twoja główna zasada brzmi: ŻYJ i DZIAŁAJ? Chcesz, żeby mural według Twojego projektu znalazł się na jednej ze ścian w centrum Warszawy? Teraz masz szansę! Pokaż wszystkim co dla Ciebie znaczy Go Forth i zawalcz o nagrodę główną!

Wystarczy, że stworzysz projekt graficzny będący Twoją wizją Go Forth i prześlesz go na adres: levis@showroom.pl. Aby wziąć udział w konkursie Levi’s® nie musisz być twórcą street-artu ani grafikiem, ważne żebyś poczuł ducha Go Forth i zaprojektował mural!
Inspirację znajdziesz tutaj:

Na zgłoszenia czekamy od 16 sierpnia do 10 września. Spośród nadesłanych prac jury wybierze projekt, który zostanie zrealizowany w formie muralu na wybranej przez organizatorów ścianie w Warszawie (przy ul.Polnej).
Ponadto przyznane zostaną 4 wyróżnienia w postaci zestawów ubrań o wartości 500zł każdy. Wyślij swoją pracę inspirowaną hasłem „Go Forth” na adres levis@showroom.pl

Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na

Konkurs polega na zaprojektowaniu muralu/graffiti, czyli wielkoformatowego obrazu do zamieszczenia na ścianie / fasadzie budynku.

2018-03-14T10:39:30+01:0017 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: