KONKURS NA DIZAJNERSKIE OBUWIE

Strona główna » Blog » KONKURS NA DIZAJNERSKIE OBUWIE

KONKURS NA DIZAJNERSKIE OBUWIE

Kochasz buty? Masz w sobie duszę projektanta i dizajnera? Śledzisz trendy i lubisz bawić się modą? Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś pozytywnie, to nie może Cię zabraknąć podczas warsztatów projektowania dizajnerskiego obuwia już 19.10.2013r w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zasady są proste!

Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie i zgłosisz swoje uczestnictwo do 18.10.2013r na adres: warsztatyobuwia@evmaker.pl O wyłonieniu uczestników do konkursu, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zatem nie zwlekaj i zgłoś swoją kandydaturę!

Na trzech zwycięzców okrzykniętych najbardziej kreatywnymi projektantami obuwia czekać będzie ogromna niespodzianka. Ich pracę zostaną umieszczone przez kolejne 7 dni w wystawie obok światowych marek obuwia takich jak: Gucci, Stella McCartney, Yves Saint Laurent, Balenciaga, United Nude, Michael Kors, Dsquared, Salvatore Ferragamo czy legendarny Christian Louboutin.

Dodatkowo każdy z trzech zwycięzców zostanie nagrodzony bonami na zakupy o wartości:

I miejsce 200 zł

II miejsce 100zł

III miejsce 50 zł

Pamiętaj może to właśnie Ty zostaniesz okrzyknięty najbardziej kreatywnym dizajnerem obuwia. Sława i rozgłoś gwarantowane.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

562x222_2

2018-03-14T07:58:02+00:0015 października 2013|Patronaty, Styl|