Strona główna » Blog » Konkurs: Mamy dla Was Lux Okulary!

Konkurs: Mamy dla Was Lux Okulary!

LUXOKULARY.PL – optyk internetowy dla tych, którzy cenią jakość w dobrej cenie!

 

Do grona sklepów internetowych sprzedających oprawki okularowe oraz okulary słoneczne dołączył ostatnio sklepLuxokulary.pl, oferujący swoim klientom naprawdę szeroki wybór oprawek do okularów oraz okularów przeciwsłonecznych. W ofercie sklepu można znaleźć modne, firmowe okulary znanych na całym świecie firm, takich jak Ray Ban, Versace, Vogue, D&G i innych, ale także te w bardziej przystępnych cenach. Firma posiada w swojej kolekcji zarówno starsze jak i najnowsze modele, wybór jest ogromny a do tego każdy klient który zakupi oprawki do okularów, szkła otrzymuje od firmy Gratis.

Co wyróżnia Luxokulary.pl na tle innych sklepów to oprawki okularowe i okulary słoneczne w bardzo konkurencyjnych cenach, które kształtuje m.in. wyłącznie sprzedaż wysyłkowa. Nowy optyk internetowy to także miejsce gdzie możemy zrealizować naszą receptę na okulary oraz kupić soczewki kontaktowe.

Za firmą Luxokulary.pl stoją ludzie, którzy istnieją na rynku optycznym od ponad 10 lat, ludzie którzy stawiają przede wszystkim na zadowolenie klienta, potrafią doradzić i pomóc dobrać odpowiednie parametry szkieł czy też wybrać odpowiednie do naszej twarzy oprawki okularowe.

Luxokulary.pl to również nowoczesne technologie, które ułatwiają dobór i zakup oprawek okularowych a to za sprawa wirtualnej przymierzalni, którą firma wprowadziła w swoim sklepie. Dzięki przymierzalni możemy zobaczyć jak wygląda nasza twarz w wybranym przez nas modelu okularów. Wystarczy że do przymierzalni wgramy zdjęcie naszej twarzy, wybierzemy okulary które chcemy przymierzyć by za chwilę zobaczyć swoja fotografię z wybranymi okularami na własnym nosie. Zdjęcie można następnie zapisać i wysłać znajomym lub umieścić na swojej stronie internetowej.

A teraz niespodzianka i zapowiadany

KONKURS!

w którymi możecie wygrać jeden z 5 bonów (kodów zakupowych) na okulary ITALY FRAME ze szkłami z AR i powłokami do komputera wartości 219 PLN każdy (oprawki wartości 130 + szkła za 89).

 ufundowanych przez markę Luxokulary.pl 

Wystarczy odpowiedzieć na Zadanie konkursowe: Wymień przynajmniej trzy marki okularów/oprawek dostępnych w sklepie internetowym Luxokulary.pl 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „italy” w nieprzekraczalnym terminie do 05. grudnia 2011 r(w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, niezbędnych do przesłania nagrody w przypadku wygranej).

Uwaga: Nagrody laureaci wybierają sami pod tym adresem: http://www.luxokulary.pl/producent/italy-frame

Z ofertą marki możecie się również zapoznać na jej oficjalnym profilu w serwisie Facebook:  http://www.facebook.com/pages/LuxOkularypl-optyk-internetowy/115628378519559

Uwaga: laureaci sami wybierają sobie okulary, upatrzone modele z kolekcji Italy Frame! Poniższe zdjęcie nie jest zdjęciem nagrody i ma charakter wyłącznie ilustracyjny!

RAY BAN model Wayfarer

RAY BAN model Wayfarer

Regulamin konkursu

Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs: Mamy dla Was Lux Okulary!” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal ModaiJa.Pl oraz markę Luxokulary.pl (zwanymi dalej Organizatorem).

  1. Konkurs rozpoczyna się 28 listopada 2011 r. i trwa do godz. 0:00 (czas UTC+1) 05 grudnia 2011 r. (włącznie).
  2.  W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców, bądź opiekunów.
  3.  W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
  4. Nagrodami w konkursie są: 5 bonów (kodów zakupowych) na okulary Italy Frame ze szkłami z AR i powłokami do komputera wartości 219 PLN każdy (oprawki wartości 130 + szkła za 89 PLN), które rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.
  5. Nagrodę w postaci kodów uprawniających do zakupu będzie wysłana na adresy podane przez zwycięzców, z którymi skontaktuje się Organizator Konkursu.
  6. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia stwierdzenia przyczyny reklamacji na adres Organizatora.
  7. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.
  8. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.
  9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
  10. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.
  11.  Do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Organizator opublikuje wyniki Konkursu na łamach portalu, pod artykułem z w/w konkursem.
  12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: to m.in. Vogue, Versace, Ray Ban, Italy Frame, D&G, Polaroid, Frido, Lounge Eyewear

Nagrody wylosowały: Monika z Lublina, Maja z Inowrocławia, Agnieszka z Wrocławia, Maria z miejscowości Siemiatycze oraz Iwona z miejscowości Skarżysko-Kamienna.

Gratulujemy, laureatki już poinformowaliśmy o sposobie przekazania/odebrania nagrody.

2018-03-14T10:16:26+00:0028 listopada 2011|Konkursy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: