Konkurs: Kobiece Prozaki

Strona główna » Blog » Konkurs: Kobiece Prozaki

Konkurs: Kobiece Prozaki

Pisanie jest lepsze niż Prozak, który jest podobno wycofany, więc dobrze, że zaczęłam pisać – powiedziała Agnieszka Pilaszewska, aktorka, scenarzystka kulinarnego serialu „Przepis na życie” i autorka jego książkowej wersji.

A czy dla was czytanie jest jak Prozak?

My nie boimy się do tego przyznać. Nigdy nie zapominamy o swoich potrzebach i regularnie sięgamy po domowy ProzaK – prozę kobiecą, poradniki, przepisy kulinarne.

Bo książka to alternatywny świat, w którym można pławić się w luksusie, przeżywać rozterki zakochanych i zdradzanych. Rozśmiesza, radzi, łagodzi obyczaje, podjudza, czasami doprowadza do łez! Śmiejcie się i płaczcie z nami.

A żeby domowy ProzaK był zawsze z Wami, mamy dla Was trzy ProzaK-owe podkładki pod myszkę, ufundowane przez Wydawnictwo Literackie! Będą jak znalazł na nowy rok szkolny, do pracy do biura albo do domu.

podkładka1 72dpi

Co trzeba zrobić, aby zdobyć jedną z nich? Szczegóły na stronie naszej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Książka jest Kobietą! Zapraszamy również na dedykowaną stronę na FB: https://www.facebook.com/ProzaKobieca

podkładka2 72dpi

[AdsWithin]

 

Uwaga, uwaga, na stronie http://ksiazka.modaija.pl/konkurs-pisanie-jest-lepsze-niz-prozak/ są już wyniki konkursu oraz nazwiska laureatów!

2018-03-14T08:01:04+00:0026 sierpnia 2013|Konkursy|