Strona główna » Blog » Konkurs dla miłośników mody!

Konkurs dla miłośników mody!

Kochasz bawić się modą? Lubisz komponować własne stylizacje ubrań? Nie jesteś zawodowym stylistą, ale nie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój talent światu? Zgłoś się do zabawy, wygraj 1000 zł i przygotuj stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej – takimi słowami Arkady Wrocławskie zachęcają miłośników mody do wzięcia udziału w konkursie „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich”. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 6 marca.

Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich” to konkurs skierowany do wszystkich miłośników mody. Mogą wziąć w nim udział amatorzy oraz osoby uczęszczające do szkół stylistów i projektowania mody. Słowem, wszyscy, którym obcowanie z modą sprawia przyjemność i mają ochotę na dobrą zabawę.

Pierwszy etap: 27 lutego – 6 marca – zgłoszenia do konkursu przez Facebook
Pierwszym etapem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na fan page’u Arkad Wrocławskich, do którego dołączyć należy zdjęcie własnej, autorskiej stylizacji, utrzymanej w tematyce „Wrocławska Wiosenna Stylizacja”. 16 najlepszych osób, które zgłosiły się przez Facebook, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu.

Drugi etap: 10 marca – finał konkursu w Arkadach Wrocławskich
Drugim etapem konkursu jest jego finał w Arkadach Wrocławskich. 16 osób, które zostały wybrane spośród wszystkich kandydatów zgłoszonych za pośrednikiem fan page’a Centrum, weźmie udział w Bitwie Stylistów, prezentując w Arkadach przed publicznością swoje autorskie stylizacje. Na przygotowanie każdej z nich uczestnicy będą mieli ograniczoną ilość czasu. O tym, kto zwycięży zadecyduje jury w składzie:
Jola Czaja – stylistka i dyrektor kreatywny sesji w magazynie „Viva!”
Adam Chowański – dyplomowany kreator stylu, absolwent Professional School of Make-up&Style i ekspert portalu stylizownia.pl
Krzysztof Szargawiński – dyrektor zarządzający Arkad Wrocławskich

Nagroda
Zwycięzca konkursu otrzyma 1000 zł oraz tytuł „Stylisty Arkad Wrocławskich” i przygotuje stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Centrum.
Zgłoszenia do konkursu na: www.facebook.com/arkadywroclawskie.pl

2018-03-14T09:54:34+00:002 marca 2012|Konkursy, Styl|

Może zainteresuje Cię również: