Strona główna » Blog » Konkurs: Biały Jeleń – hipoalergiczne wakacje

Konkurs: Biały Jeleń – hipoalergiczne wakacje

Nasza skóra w okresie letnim jest narażona na wiele szkodliwych czynników. Często, stosowane kosmetyki w połączeniu ze słońcem i morską wodą, powodują podrażnienia i wysypkę. Pollena Ostrzeszów proponuje hipoalergiczną serię żeli pod prysznic, które nie uczulają, dają uczucie świeżości i komfortu oraz łagodzą podrażnienia.

Konkurs

Aby wygrać 1 z 6 zestawów Dla Niej w skład który wchodzi: mydło w płynie z ekstraktem z owsa, szampon z naturalnym chlorofilem oraz żel pod prysznic z bursztynem, należy wymienić 5 rodzajów żeli pod prysznic jakie posiada w swojej ofercie Pollena Ostrzeszów.

Podpowiedzi można znaleźć na stronie www.pollena.com.pl

Fundatorem nagród w konkursie jest POLLENA Ostrzeszów właściciel marki Biały Jeleń

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „POLLENA” w nieprzekraczalnym terminie do 20. lipca 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych!).

NAGRODY W KONKURSIE - KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ

Zobacz również: produkty Pollena Ostrzeszów w naszym serwisie

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: 5 rodzajów żeli pod prysznic to: naturalny, z kozim mlekiem, z oligominerałami, z prowitaminą B5 dla mężczyzn i z nagietkiem.

Nagrody wylosowali: Justyna, Katarzyna i Majka –  wszystkie z Warszawy, Elwira z Dąbrowy Górniczej, Żaneta z Białegostoku oraz Beata ze Stalowej Woli.

Laureatkom, które już poinformowaliśmy o wygranej mailowo, gratulujemy i już pakujemy dla Was nie tylko zdrowe i eleganckie, ale i hipoalergiczne zestawy!

2018-03-14T11:04:20+00:0020 czerwca 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: