Strona główna » Blog » Konie i konie mechaniczne

Konie i konie mechaniczne

Sharp Gałkowo Cup to najpopularniejsza impreza, zrzeszająca fanów koni i jeździectwa. Tegoroczną edycję wspiera brytyjska marka Jaguar Land Rover, która zaprezentuje się wybrane modele samochodów, kryjące pod maską moc koni mechanicznych.

Od 8 do 10 lipca w stadninie Ferensteinów w Gałkowie odbędzie się święto miłośników koni, w tym także mechanicznych, bowiem tegoroczną imprezę wpiera Jaguar Land Rover. Jubileuszowa, 10. już edycja wydarzenia, jest pełna atrakcji. W programie znajdą się: konne zawody sportowe, bicie rekordu Polski w skoku na wysokość, jeździeckie show, konkursy gwiazd, wystawy i pokazy. Swoje najlepsze „okazy” zaprezentuje także firma JRL, która zaprezentuje modele: Jaguar XF, Jaguar XJ, Jaguar XKR, a także Range Rovera, Land Rovera Discovery 4 oraz Land Rovera Freelander 2. Land Rovera i Range Rovera będzie można także zobaczyć na specjalnie przygotowanym torze off-roadowym oraz podczas „Mistrzowskiego Testu Powożenia oraz Terenowej Próbie Range Rovera”.

„Chętnie wspieramy imprezy, które tłumnie przyciągają miłośników dynamiki i elegancji. Możemy podzielić się z nimi swoją pasją do luksusowych samochodów i przekonać, że także konie mechaniczne mogą być pełne gracji i piękna” – mówi Przemysław Szafrański, Land Rover Brand Manager.

Impreza co roku przyciąga pasjonatów jazdy konnej, w tym znane osobistości ze świata biznesu, mediów i rozrywki. Co roku stałym gościem jest m.in.: Kinga Rusin, Karolina Wajda, Olivier Janiak czy Piotr Kraśko. Uczestnicy zawodów mogą podziwiać skoki przez płotki, pokazy ujeżdżania koni, woltyżerkę oraz wyjątkowe pokazy mody wieczorowej, prezentowane przez modelki na koniach. Duża popularnością cieszą się także atrakcje przewidziane dla najmłodszych fanów jeździectwa, czyli zawody dla dzieci na kucykach. Tegoroczną nowością w programie będzie mecz piłki nożnej „Gwiazdy konta Paparazii”.

Impreza w mazurskiej miejscowości Gałkowo, przy Rucianym Nida potrwa trzy dni. Organizatorzy i partnerzy liczą na dużą liczbę gości i mediów, których z roku na rok przybywa.

2018-03-14T10:54:31+00:009 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: