Konferencja prasowa III edycji Beauty Days Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych

Dnia 11 września 2018 w Hotel Varsovie Apartamenty Aleje Jerozolimskie 216 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca III edycji Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 21-23 września 2018r. w PTAK WARSAW EXPO.

Konferencję prasową poprowadził Dominik Urbańczyk, a wśród gości specjalnych byli (od lewej): Andrzej Wierzbicki, Paulina Janicka, Paweł Staliński, Kajetan Góra, Radosław Majdan, Tomasz Schmidt, Dominika Tajner Wiśniewska, Nina Ryszka, Michał Wiśniewski, Rafał Skórski, Guldana Zhailau, Conrado Moreno i Kazimierz Ćwikła.

Beauty Days Międzynarodowr Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne

Uczestnikami konferencji byli Wystawcy i Producenci kosmetyków i artykułów fryzjerskich, najpopularniejsze blogerki i vlogerki z wydarzenia towarzyszącego Beauty Dasy Blogger, reprezentanci stacji telewizyjnych, prasy oraz radia.

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami III Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

40 000 mkw. powierzchni wystawienniczej, 400 wystawców z kilkunastu krajów, 1 200 influencerów urodowych i 15 000 bezpłatnych miejsc parkingowych – gdy organizatorem targów jest największe w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowe, to liczby muszą imponować. Imprezy organizowane w Ptak Warsaw Expo należą dziś do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Idea Targów Beauty Days to stworzenie platformy do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych z całego świata, zwiększania potencjału organizacyjnego firmy i budowania rozpoznawalności marki na rynku. Jest to przestrzeń do zaprezentowania klientom produktów w formie kompleksowej i optymalnie dostosowanej do ich profilu. Targi umożliwiają nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wszystkimi gałęziami przemysłu kosmetycznego. Jest to jedyne przedsięwzięcie tego typu w Polsce i jednocześnie mój autorski projekt wzorowany na najlepszych targach światowych. Podczas III Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w halach Ptak Warsaw Expo w dniach 21-23 września pojawią się najważniejsze podmioty i osoby związane z branżą kosmetyczną. Wśród nich właściciele i pracownicy firm produkujących kosmetyki, a także firm działających w usługach z branży kosmetycznej i fryzjerskiej: salony kosmetyczne, fryzjerskie, makijażystki, stylistki paznokci, SPA, hotele i gabinety medycyny estetycznej. Będą zarówno znane międzynarodowe marki oraz niewielkie, lokalne firmy, w tym firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się na rynku krajowym i wchodzą na nasz rynek – nie spotkamy ich na żadnych innych targach ani w sieciówkach. To świetna okazja do poszerzenia wiedzy i nawiązania nowych relacji biznesowych, szczególnie podczas sesji rozmów B2B z partnerami z kraju i zagranicy. Przestrzenią do spotkań będzie Meeting Point oraz Networking Conference. – Naszym wystawcom zapewniamy możliwość nawiązania długoterminowych kontraktów biznesowych, w tym międzynarodowych, i pozyskania dystrybutorów na zagraniczne rynki. W piątek 21 września o godz. 12 na scenie głównej odbędzie się Debata Kosmetyki – piękna wizytówka polskiej gospodarki. Dyskusja odbędzie się w gronie firm z doświadczeniem, które zdobyły już zaufanie klientów, a także mniejszych start-upów i młodych stażem firm, które mają już na swoim koncie pierwsze ważne sukcesy i znalazły swój sposób na przewagę konkurencyjną. Wydarzenie poprowadzi Lidia Lewandowska, dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem w branży, autorka książek, właścicielka portalu WirtualneKosmetyki.pl i pomysłodawczyni wielu projektów integrujących środowisko kosmetyczne. Podczas targów Beauty Days będzie miała miejsce premiera magazynu „Rzęsy”. To nowe czasopismo poświęcone tematyce pielęgnacji i stylizacji rzęs. To pierwsze tego typu wydawnictwo w Polsce dostępne w sprzedaży bezpośredniej. Wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu jest Rafał Skórski.

Warsaw Wedding Days Międzynarodowe Targi Ślubne 22-23 września 2018

Równolegle z Targami Beauty Days w dniach 22 – 23 września odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Ślubnych Warsaw Wedding Days. To wydarzenie nie tylko dla narzeczonych, ale i gości weselnych. Suknie, garnitury, dodatki, obrączki, bukiety, cała ślubna oprawa – począwszy od wyboru miejsca, zaproszeń, dekoracji, przez muzykę, pierwszy taniec, fotografa, po tort weselny i prezenty dla gości. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Młodzi pragną mieć wesele jedyne w swoim rodzaju i chętnie korzystają z wszelkich nowości i udogodnień. Piękna ceremonia, nietuzinkowe dekoracje, wystawne przyjęcia, na które przeznaczają niebagatelne kwoty, suknie, garnitury, torty, prezenty, profesjonalne zdjęcia, filmy pamiątkowe. Przyszłe pary młode znajdą tu wiele inspiracji na ślub i wesele, a wykwalifikowani eksperci pomogą im podjąć pierwsze, niełatwe decyzje związane z tym ważnym dniem.

Swoją ofertę wystawcy zaprezentują w trzech strefach:

Moda Ślubna: suknie ślubne i garnitury, suknie wieczorowe, obuwie, bielizna i dodatki, moda dziecięca.
Biżuteria: obrączki, biżuteria męska, usługi grawerskie, pierścionki zaręczynowe.
Przyjęcie Weselne: hotele, sale i restauracje, foto, film i muzyka, dekoracje i zaproszenia ślubne, agencje barmańskie i ślubne.

W programie imprezy między innymi pokazy mody ślubnej (największe hity kolekcji i trendy na rok 2019), barman show, warsztaty taneczne, strefa muzyczna, ranking najpopularniejszych ślubów gwiazd, metamorfozy na żywo i warsztaty ekspertów, podczas których dowiemy się np. tego, jakie są najnowsze trendy na ślub i wesele, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej, jak wybrać kolory przewodnie ślubu i wesela, jakie są trendy na bukiet ślubny 2019, jak wybrać tort weselny i jakie są zasady stylizacji stołów. Odwiedzający targi będą mieli okazję skorzystać z porad konsultantów ślubnych. Będzie też strefa porad dla mam i druhen oraz ekskluzywna strefa inspiracji ślubnych, w której zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w ślubnej scenografii.

Na stoiskach znanych marek będzie można obejrzeć szeroką gamę garniturów, sukien ślubnych i dodatków, przymierzyć wybrane modele, porozmawiać z projektantami, krawcami i specjalistami od wizerunku – mówi Paulina Dopierała, organizator Targów Warsaw Wedding Days. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym voucher na garnitur ślubny marki PAWO, przejazd zabytkowym autem do ślubu, ufundowany przez wypożyczalnię Limo4US, czy ślubne obrączki z oferty Arenart Forever.

Udział w targach Warsaw Wedding Days potwierdzili już goście specjalni, w tym Maciej Zień, Rafał Michalak z duetu MMC, którego projekty cechują się niepowtarzalnym i niesztampowym stylem oraz Agata Wojtkiewicz, ceniona polska projektantka sukien ślubnych, która na targach zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję.

Podczas Targów wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnych lekcji pierwszego tańca prowadzonych przez Dance Agency to firma Pawła Stalińskiego i Pauliny Janickiej. To jedyni w Polsce specjaliści w kompleksowym tworzeniu Pierwszego Tańca Weselnego.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również