zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Koncert Yeasayer

Koncert Yeasayer

Przypominamy, że już 2 listopada nowojorska formacja Yeasayer wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Po znakomitym występie na Heineken Open’er Festival grupa powraca, aby znów spotkać się z polską publicznością.

W zeszłym tygodniu zespół został nominowany do nagrody Best Newcomer Award w ramach Festival Awards Europe. Yeasayer znaleźli się tym samym w gronie najbardziej uznanych i pożądanych nowych odkryć muzycznych na scenie festiwalowej wraz z takimi zespołami jak White Lies, The XX, Die Antwoord czy Florence and the Machine.
To czym Yeasayer zdobywają nowych fanów, to niesamowita fuzja stylistyk – elektronika i disco łączy się z rockiem, a psychodeliczne klimaty świetnie komponują się z wpływami afrykańskimi i bliskowschodnimi harmoniami. To wszystko sprawia, że ich koncerty trzeba zobaczyć.
Grupa właśnie zagrała swój największy w karierze londyński koncert w wypełnionym klubie London Roundhouse, a występ warszawski będzie ostatnią tegoroczną europejską datą w napiętym grafiku Yeasayer.

YEASAYER
DATA: 2 listopada 2010 (wtorek)
MIEJSCE: PALLADIUM, ul. Złota 9, Warszawa
WEJŚCIE: od godz. 19:00 KONCERT: godz. 21:00
BILETY: Cena biletu: 100 PLN; Do nabycia w punktach sprzedaży sieci Ticketpro. Bilety elektroniczne dostępne na stronie www.alterart.pl
ORGANIZATOR: ALTER ART

foto: GiT Kaminski, AlterArt

2018-03-14T12:16:58+01:0027 października 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: