Strona główna » Blog » Koncert Skrzyneckiej w Teatrze Bajka

Koncert Skrzyneckiej w Teatrze Bajka

Uroczysty koncert premierowy płyty Katarzyny Skrzyneckiej już 5-go maja, w warszawskim Teatrze BAJKA.

Nowy album muzyczny Katarzyny Skrzyneckiej wdzięcznie zatytułowany „FOR TEA”, czyli „do herbatki” … Tytuł ten, jak komentuje z uśmiechem sama artystka, przekornie brzmi jak „FORTY”, czyli „czterdzieści”. Premiera albumu zaplanowana na 22go kwietnia 2011 roku wieńczy Jubileusz Dwudziestolecia pracy muzycznej wokalistki. Na płycie znajduje się piętnaście premierowych utworów – nowocześnie brzmiących, nośnych, i melodyjnych kompozycji.

Katarzyna Skrzynecka jest autorką większości tekstów, skomponowała także znaczną część muzyki. Utwory anglojęzyczne to prezent od Gości Specjalnych albumu: Juda Friedmana i Steva Dorffa, kompozytorów m.in. pięknych przebojów Whitney Houston i Celine Dion. Wśród twórców pojawia się także Gordon Haskell. Album „FOR TEA” spotkał się z bardzo pozytywną recenzją i rekomendacją z ich strony.

Jak mówi sama artystka : „Repertuar tego albumu powstał z udziałem znamienitych twórców. Jestem za to ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Usłyszeć tak dobre słowa od tak znanych i szanowanych na świecie muzyków to bardzo dla mnie cenne. Przy pracy nad płytą bardzo wsparła mnie też Urszula Dudziak, moja absolutna guru. Poparła ten projekt dobrym słowem i swoją fachową recenzją. Z jej zdaniem szalenie się liczę, bo jest nie tylko wybitną wokalistką i jedną z nielicznych polskich artystek tak znanych i cenionych na świecie, ale także wspaniałym Człowiekiem, kochającym ludzi, życie i muzykę. Mam nadzieję, że i Państwu klimat nowego albumu „FOR TEA” zapadnie głęboko w serce.”

Po koncercie zapraszamy na lampkę wina, będzie można również kupić najnowszą płytę Kasi Skrzyneckiej i zdobyć autograf artystki.

2018-03-14T11:23:59+00:0014 kwietnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: